גלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםנבחרותסגל נבחרת ישראללוח משחקיםראשי

תובע האיגוד ממליץ: קנס והרחקה ארוכה לקליין

עו"ד טל אור הגיש את המלצותיו להעמדת פורוורד חולון לדין בשל הברזתו מנבחרת ישראל: "השחקן ידע גם ידע שהוא עובר עבירה, יש להתייחס למקרה בחומרה" (4 תגובות)

02/12/2018 12:20 מאת מערכת ONE
טי ג'יי קליין זורק (חגי מיכאלי)
טי ג'יי קליין זורק (חגי מיכאלי)

תובע איגוד הכדורסל עורך הדין טל אור הגיש הבוקר (ראשון) את המלצותיו לנפתלי גושן, רכז הליגות באיגוד, בדבר התלונה של מוטי דניאל, מנהל נבחרת ישראל בכדורסל, נגד פורוורד הפועל חולון טי ג’יי קליין, שלא התייצב לאימוני הנבחרת לקראת משחקי מוקדמות אליפות העולם 2019, זאת על אף שזומן.

עו”ד אור כתב: “ביום 29.11 הועברה לעיוני תלונת מנהל נבחרת ישראל הבוגרת מר מוטי דניאל נגד קליין, בנוגע לאי התייצבותו, על אף שהובהר לו ולמנכ”ל קבוצתו כי עליו להתייצב לאימונים. התלונה הועברה בהמשך לדרישתו של יו”ר הוועדה המקומית באיגוד עמוס פרישמן להעמיד לדין את השחקן ולמצות איתו את הדין. מעבר לכך, הועברה לעיוני התייחסותו של של מנהל האגף המקצועי באיגוד ערן עטיה לתלונה, במסגרתה צוין כי לא היה לשחקן ‘כרטיס שחקן בפיב”א, היינו בקשר ישיר והוא השלים לי מסמכים כמו – תעודת התאזרחות, תעודת לידה, דרכון ישראלי וכו’”.

קטש: ״כולם ראויים ויכולים לתרום״

עוד כתב: “עינינו הרואות כי מעבר לעובדה שהזמנת שחקן לקחת חלק באימוני ובמשחקי נבחרת ישראל המייצגת את המדינה בארץ ובעולם, היא זכות גדולה וכבוד גדול! רק בהתאם לתנאים הקבועים בתקנון, רשאי מאמן הנבחרת לשחרר את השחקן מהתייצבותו לנבחרת. במקרה של סיבה רפואית שבעטיה לא ניתן היה להתייצב, הרי שהשחקן חייב להמציא למאמן הנבחרת או למנהל אישור רפואי המעיד על כך, אישור שיינתן על ידי רופא הנבחרת ובאישורו. אשר על כן, בנסיבות אלו, אני מחליט להעמיד לדין משמעתי את השחקן בגין עבירה לכאורה על “עבירה בעניין נבחרת ישראל”, ו/או “עבירה על תקנון האיגוד או על הוראה מפורשת. נראה שהשחקן עשה דין לעצמו וידע גם ידע שהוא עובר עבירה משמעתית עת החליט לנסוע לחופשה בארה”ב על הגעה לאימוני ומשחקי הנבחרת".

העונש המבוקש: “אני סבור כי יש להתייחס למקרה דנן בדבר אי התייצבותו של השחקן לאימוני נבחרת ישראל וכפועל יוצא למשחקי מוקדמות אליפות העולם, בחומרה יתרה. והכל במטרה להוקיע הדברים ולמנוע הישנות מקרים דומים בעתיד. אני מבקש מביה”ד המשמעתי להטיל על השחקן את העונשים הבאים – בפועל: קנס כספי בסך 25 אלף ש”ח ועונש הרחקה מ-5 משחקים רשמיים, על תנאי: קנס כספי של 25 אלף ש”ח וכן הרחקה מ-10 משחקים רשמיים, במקרה של עבירה חוזרת”.

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןמייקל ג'ורדן וליאו מסי בפרסומת חדשה
הגדולים בכל הזמנים משתפים פעולה בפרסומת
נגןליגה מקומית בדרום אפריקה גאה להציג ניסיון דריסה
אוהד התעצבן על השופט והחליט לדרוס אותו
נגןהשחקן השמתשמ בכדור נוסף ועצר התקפה מתפרצת
רמאי: השתמש בכדור נוסף בכדי לעצור התקפה
נגןמגנה של פורטו עם שער מטורף
ובתואר "טיל השנה" של אירופה הזוכה הוא...