לוח שידורים להדפסהגלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםהאיצטדיוניםלוח משחקיםראשי

מרוקו נגד השימוש ב-VAR: זה פשוט בולשיט

אמרבאט המרוקאי זעם אחרי ה-2:2 מול ספרד וסימן למצלמות הטלוויזיה את דעתו על מערכת הווידאו. בוסופה תקף את השופט: "עשה החלטות כמה רעות מאוד"

26 תגובות מערכת ONE | 26/06/2018 09:10
נורדין אמרבאט זועם על השופט (רויטרס)
נורדין אמרבאט זועם על השופט (רויטרס)

בנבחרת מרוקו הרוחות לא רגועות אחרי ה-2:2 עם נבחרת ספרד אמש (שני) במסגרת מחזור הנעילה בבית 2 של מונדיאל 2018. הביקורת הופנתה אל עבר שופט המשחק רבשאן אירמטוב ובין היתר גם למערכת ה-VAR, בזכותה אושר לספרדים שער.

הקפטן המרוקאי מובארק בוסופה תקף את התנהלות השופט בסיום המשחק: “מה עוד אפשר להגיד על ההופעה של השופט, הוא עשה כמה החלטות רעות מאוד, הוא פגע בנו. כשפיקה נגע בכדור בידו, אז הוא לא השתמש ב-VAR, מה שקרה היה ברור לכל אדם. זה טוב שיש שימוש ב-VAR, אבל גם במקרה של פיקה היה צריך לעשות בה שימוש כמו בכל מצב מסובך”. 

שימוש ב-VAR (רויטרס)שימוש ב-VAR (רויטרס)

המחאה הבולטת ביותר בסיום המשחק שייכת לנורדין אמרבאט, שסימן לצלמי הטלוויזיה על כר הדשא “ה-VAR הוא בולשיט”, “זה פשוט חרא”.  יונס בלהנדה המשיך: “זה נראה שהשימוש במערכת הזו הוא רק בשביל אחרים”, נביל דיראר הוסיף: “ה-VAR הוא בשביל הנבחרות הגדולות, זה מתסכל, השער של יאגו אספאס הוא חוקי, אבל מצד שני את נגיעת היד של פיקה לא בדקו”.

שוער מרוקו  מוניר מוחמדי גם כן עלה להתקפה נגד השיפוט: “אנחנו זועמים על כך שלא כולם זוכים לשיפוט שווה, מקרה דומה היה מול פורטוגל והמשחק לא נעצר כדי להיעזר ב-VAR, אנחנו מבקשים שיתייחסו אלינו באותה מידה”.

אסור לפספס
נגןתספורת ברמת דיוק גבוהה מאוד של רונאלדו
אתם קולטים שזאת בסה"כ תספורת, כן?
נגןכבש שער נדיר מהקרן והותיר את כולם המומים
כבש שער נדיר מהקרן והותיר את כולם המומים
נגןהמתנה המשוגעת של לברון ג'יימס לבת שלו
המתנה של לברון ג'יימס לבת שלו: בית פרטי
נגןהסוס של סרחיו ראמוס מתכונן לתחרות
הסוס של סרחיו ראמוס מתכונן לתחרות