יום רביעי, 01.12.2021 שעה 15:17

חרזי: באנו לתת רגעי אושר, קטש: חשוב לתת כח

סקאוט חיפה ומאמן הפועל י-ם הגיע לאירוע הפתיחה של אליפות ישראל בגולף שאירח שיעור היכרות לילדים המאושפזים בתל השומר. אושרי כהן: "זה המעט"

10 תגובות |
עודד קטש מסייר במתחם הגולף בקיסריה (גיא איזנר)
עודד קטש מסייר במתחם הגולף בקיסריה (גיא איזנר)

היום (שני) נפתחה אליפות ישראל הפתוחה בגולף בחסות חברת השעונים רולקס. כמדי שנה, איגוד הגולף בישראל, מקיים את האליפות במתחם הגולף בקיסריה. באליפות ישתתפו כמאה גולפאים, משמונה מדינות: דרום אפריקה, שוויץ, גרמניה, אנגליה, צרפת, בלגיה, ארה"ב, וישראל.

היום הושקה האליפות בשיעור היכרות לקבוצה של ילדים המאושפזים בבית חולים תל השומר והם לוו למתחם על ידי ידוענים רבים. בין המלווים היו: עודד קטש, אלון חרזי, גיא גיאור, אושרי כהן, איציק כהן, שחר חסון, גיא אריאלי, עודד פז ועוד.

בין האורחים שהגיעו, השתתף גם סם גטה, המשותק בשתי גפיו התחתונות ומשחק גולף בכיסא גלגלים. בן זוגו לתחרות, הוא הגולפאי העיוור, זהר שרון, שזכה בין היתר באליפות איטליה ואליפות העולם בגולף לעיוורים. גטה ושרון ישתתפו באליפות גם כן ויתחרו מול גולפאים רגילים.

מאמן הפועל ירושלים, עודד קטש, התייחס לאירוע ואמר: "זו זכות שיש לנו לשמח ילדים, אני באופן אישי שמח לעשות כאלה דברים, זה תמיד מרגש כשאתה בא לחזק ויוצא מחוזק. אנחנו פה כדי ליצור להם חוויות טובות הכי חשוב זה לתת להם הרבה כוח במאבק הקשה שלהם".

זהר: שלא יעשו להם טובות, מגיע להם

סקאוט מכבי חיפה, אלון חרזי, התייחס גם כן לאירוע המרגש ואמר: "הכי חשוב שהילדים האלה יהנו ואנחנו באנו לשמח אותם כמה שרק אפשר. כשאנחנו מגיעים לכאן ונותנים להם כמה רגעי אושר, זה הכי חשוב".

קטש מנחה: &qout; (גיא איזנר)
קטש מנחה: "זו זכות שאנחנו יכולים לשמח ילדים" (גיא איזנר)
 

אלון חרזי: &qout; (גיא איזנר)
אלון חרזי: "הכי חשוב שהילדים יהנו כמה שרק אפשר" (גיא איזנר)
 

השחקן אושרי כהן התייחס לאירוע ואמר: "באתי לשחק גולף עם קבוצה של ילדים, אני חושב שיש אירועים חשובים מאוד כמו זה, אני שמח שאני יכול לתת מעצמי הרבה בשבילם, חשוב לתת שמחה ואושר לילדים וזה המעט שאנחנו יכולים לעשות".

אושרי כהן: &qout; (גיא איזנר)
אושרי כהן: "אני שמח שאני יכול לתת מעצמי בשבילם" (גיא איזנר)
 

הגולפאי, זהר שרון ואמר: "אני  אף פעם לא מייצג את זהר שרון, אלא את ישראל.  אני שמח לקחת חלק מזה ולעודד את הילדים שהגיעו, כי אני יודע שצפויים להם חיים לא קלים בכלל. אני יודע מה עומד בפני הילדים, הקשיים החברתיים ולכן אני שמח שיש להם את הרגעים  האלה שלמעשה מוצאים אותם מהשיגרה ומהבית. רק בגיל 50 התחלתי לשחק גולף ואין ספק שזה קשה, אבל אני מתאמן 10 שעות ביום ועובד מאוד קשה כדי להשיג את התארים השונים. אני מאחל לילידים שלא יהיה להם קשה כמו שקשה לי".

עודד קטש וזהר שרון: &qout;יהיו לילדים האלה חיים קשים מאוד&qout; (גיא איזנר)
עודד קטש וזהר שרון: "יהיו לילדים האלה חיים קשים מאוד" (גיא איזנר)
 

קטש (גיא איזנר)
קטש מראה ביצועים על רכב הגולף (גיא איזנר)
 
עודד פז ואושרי כהן עושים חיים עם הילדים (גיא איזנר)
עודד פז ואושרי כהן עושים חיים עם הילדים (גיא איזנר)
 

הבנות של האירוע (גיא איזנר)
הבנות של האירוע (גיא איזנר)
 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30