יום שני, 17.01.2022 שעה 22:09

בורשטיין חצה את ה-1,000 נקודות במדי הנבחרת

הגארד הפך לשחקן ה-14 בכל הזמנים שעובר את הרף וצפוי לעבור בקרוב את עופר אשד ז"ל. הלפרין, המדורג 12, צפוי לסיים את הקיץ במקום התשיעי

7 תגובות |
בורשטיין. נקודת ציון בקריירה (שרון קביליו)
בורשטיין. נקודת ציון בקריירה (שרון קביליו)

12 הנקודות שקלע קפטן נבחרת ישראל, טל בורשטיין, במשחק נגד הולנד אמש (שני) הפכו אותו לשחקן ה-14 בתולדות הנבחרת שחוצה את גבול 1,000 הנקודות, ומאזנו עומד כעת על 1,003 נקודות, שאותן קלע ב-89 משחקים.

אלמלא הפציעות הממושכות, שגרמו לו להחסיר משחקים רבים, ייתכן שהיה בורשטיין מדורג אפילו בין חמשת הקלעים המובילים של נבחרת ישראל בכל הזמנים.

אם לא יהיו התפתחויות מפתיעות, ידלג בורשטיין עוד השבוע למקום ה-13 על חשבונו של עופר אשד ז"ל, המדורג שלב אחד לפניו בדירוג עם 1,014.

אחר כך יתפתח מאבק בינו לבין יותם הלפרין, השחקן הפעיל השני בטיבו ברשימת הקלעים (אחרי יניב גרין).

הלפרין מדורג כעת במקום ה-12 ומקדים את בורשטיין ב-68 נקודות. כל עוד יותם, הצעיר מבורשטיין, משחק במדים הלאומיים יהיה קשה מאוד לבורשטיין לחלוף על פניו וסביר להניח שלא יצליח לעשות זאת.
 
הבא ברשימה שיחצה את הרף המכובד צפוי להיות ליאור אליהו, המדורג כעת במקום ה-28 ברשימת קלעי כל הזמנים, אך בשלב זה הוא רחוק אליהו כ-350 נקודות מן היעד.

הלפרין מול לאוורס (שרון קביליו)
הלפרין. צפוי לחלוף בקרוב על פני שטיינהאור, טפירו וכהן-מינץ (שרון קביליו)
 

רשימת השחקנים שחצו את שקלעו יותר מ-1000 נקודות עד היום בנבחרת ישראל: דורון ג'מצ'י, מיקי ברקוביץ', בעז ינאי, נדב הנפלד, יניב גרין, לבאן מרסר, טל ברודי, מוטי דניאל, תומר שטיינהאור, מאיר טפירו, תנחום כהן-מינץ, יותם הלפרין, עופר אשד ז"ל וטל בורשטיין. ג'מצ'י הוא היחיד שקלע מעל 3,000 נקודות, ויחד עם ברקוביץ' הם השניים היחידים ברשימה שחצו את גבול 2,000 הנקודות.
 
אגב, הלפרין בן ה-26 וחצי צפוי לחלוף על פניהם של שטיינהאור, טפירו וכהן-מינץ במהלך הקיץ הנוכחי, ויסיים אותו במקום התשיעי בדירוג כל הזמנים.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30