יום שישי, 19.08.2022 שעה 06:02

בורשטיין חצה את ה-1,000 נקודות במדי הנבחרת

הגארד הפך לשחקן ה-14 בכל הזמנים שעובר את הרף וצפוי לעבור בקרוב את עופר אשד ז"ל. הלפרין, המדורג 12, צפוי לסיים את הקיץ במקום התשיעי

|
בורשטיין. נקודת ציון בקריירה (שרון קביליו)
בורשטיין. נקודת ציון בקריירה (שרון קביליו)

12 הנקודות שקלע קפטן נבחרת ישראל, טל בורשטיין, במשחק נגד הולנד אמש (שני) הפכו אותו לשחקן ה-14 בתולדות הנבחרת שחוצה את גבול 1,000 הנקודות, ומאזנו עומד כעת על 1,003 נקודות, שאותן קלע ב-89 משחקים.

אלמלא הפציעות הממושכות, שגרמו לו להחסיר משחקים רבים, ייתכן שהיה בורשטיין מדורג אפילו בין חמשת הקלעים המובילים של נבחרת ישראל בכל הזמנים.

אם לא יהיו התפתחויות מפתיעות, ידלג בורשטיין עוד השבוע למקום ה-13 על חשבונו של עופר אשד ז"ל, המדורג שלב אחד לפניו בדירוג עם 1,014.

אחר כך יתפתח מאבק בינו לבין יותם הלפרין, השחקן הפעיל השני בטיבו ברשימת הקלעים (אחרי יניב גרין).

הלפרין מדורג כעת במקום ה-12 ומקדים את בורשטיין ב-68 נקודות. כל עוד יותם, הצעיר מבורשטיין, משחק במדים הלאומיים יהיה קשה מאוד לבורשטיין לחלוף על פניו וסביר להניח שלא יצליח לעשות זאת.
 
הבא ברשימה שיחצה את הרף המכובד צפוי להיות ליאור אליהו, המדורג כעת במקום ה-28 ברשימת קלעי כל הזמנים, אך בשלב זה הוא רחוק אליהו כ-350 נקודות מן היעד.

הלפרין מול לאוורס (שרון קביליו)
הלפרין. צפוי לחלוף בקרוב על פני שטיינהאור, טפירו וכהן-מינץ (שרון קביליו)
 

רשימת השחקנים שחצו את שקלעו יותר מ-1000 נקודות עד היום בנבחרת ישראל: דורון ג'מצ'י, מיקי ברקוביץ', בעז ינאי, נדב הנפלד, יניב גרין, לבאן מרסר, טל ברודי, מוטי דניאל, תומר שטיינהאור, מאיר טפירו, תנחום כהן-מינץ, יותם הלפרין, עופר אשד ז"ל וטל בורשטיין. ג'מצ'י הוא היחיד שקלע מעל 3,000 נקודות, ויחד עם ברקוביץ' הם השניים היחידים ברשימה שחצו את גבול 2,000 הנקודות.
 
אגב, הלפרין בן ה-26 וחצי צפוי לחלוף על פניהם של שטיינהאור, טפירו וכהן-מינץ במהלך הקיץ הנוכחי, ויסיים אותו במקום התשיעי בדירוג כל הזמנים.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו