יום שני, 17.01.2022 שעה 20:46

תדיראן תעניק חסות לנבחרת הכדורסל

חברת המזגנים חתמה על הסכם חסות לשנתיים, 3 שבועות לפני משחקי מוקדמות אירופה. לוגו החברה יופיע על חולצות השחקנים ובמשחקי הנבחרת בהיכל נוקיה

1 תגובות |
הצוות המקצועי של הנבחרת. יש חסות (שרון קביליו)
הצוות המקצועי של הנבחרת. יש חסות (שרון קביליו)

שלושה שבועות לפני פתיחת משחקי נבחרת ישראל בכדורסל במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, חתמה חברת המזגנים 'תדיראן' על הסכם חסות עם הנבחרת.

חוזה החסות נחתם לשנתיים והוא יכלול חסות לקבוצה וכן מתן חסות להיכל נוקיה בעת משחקי הנבחרת. היקף החסות נאמד ב- 800,000 שקל. .במסגרת ההסכם, תעניק תדיראן חסות משנית לנבחרת ולוגו החברה יודפס על גב חולצות השחקנים וכן יכלול פרסום בהיכל נוקייה, במהלך משחקי הנבחרת.

בעקבות העסקה, הופכת תדיראן, המובילה את שוק המזגנים בישראל, לספונסר משני של נבחרת הכדורסל. נותנת החסות הראשית היא בנק דיסקונט, שחתמה על הסכם בסיס בסך 600 אלף דולר לשלוש שנים. תדיראן ודיסקונט מחליפים את הספונסרים הקודמים, טוטו-ווינר ובנק לאומי.

יהודה ווכטל, מנהל השיווק של תדיראן מסר כי: "החיבור בין תדיראן לערכים שמייצג ענף הכדורסל בעולם ובישראל הוא אופטימאלי".

"תדיראן הינה חברה כחול לבן מהבולטות והמובילות במשק וככזו, החיבור עם נבחרת ישראל הוא אך טבעי. יש בישראל כדורסל טוב ואיכותי וחשוב לתמוך בו ובערכיו. בימים כאלו צריך חיזוק מבית וזה בדיוק מה שאנו רוצים לספק".

יו"ר ועדת השיווק והמיתוג, שאול איזנברג, ויו"ר איגוד הכדורסל מר שי שני בירכו את חברת תדיראן על הצטרפותה למשפחת הכדורסל בישראל ואמרו: "אנו שמחים כי תדיראן כחברה כחול לבן מובילה, בחרה לתמוך בנבחרת ישראל המייצגת בכבוד את מדינת ישראל ומשמשת כשגרירה כ"כ חשובה שלנו בעולם, ואנחנו מאמינים כי שיתוף הפעולה בין שני הגופים יוביל לעוד הרבה שיתופי פעולה".

שי שני (שרון קביליו)
שי שני. "שמחים שתדיראן בחרה לתמוך בנבחרת ישראל" (שרון קביליו)

נבחרת ישראל תחל את דרכה לקראת אליפות אירופה ב-2 באוגוסט במשחק מול איטליה. עוד מתמודדות בבית הישראלי: לטביה, פינלנד ומונטנגרו. משחקי המוקדמות צפויים להיות משודרים בערוץ 1 ולהניב חשיפה נאה לספונסרית החדשה תדיראן.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30