יום שישי, 19.08.2022 שעה 04:34

תדיראן תעניק חסות לנבחרת הכדורסל

חברת המזגנים חתמה על הסכם חסות לשנתיים, 3 שבועות לפני משחקי מוקדמות אירופה. לוגו החברה יופיע על חולצות השחקנים ובמשחקי הנבחרת בהיכל נוקיה

|
הצוות המקצועי של הנבחרת. יש חסות (שרון קביליו)
הצוות המקצועי של הנבחרת. יש חסות (שרון קביליו)

שלושה שבועות לפני פתיחת משחקי נבחרת ישראל בכדורסל במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, חתמה חברת המזגנים 'תדיראן' על הסכם חסות עם הנבחרת.

חוזה החסות נחתם לשנתיים והוא יכלול חסות לקבוצה וכן מתן חסות להיכל נוקיה בעת משחקי הנבחרת. היקף החסות נאמד ב- 800,000 שקל. .במסגרת ההסכם, תעניק תדיראן חסות משנית לנבחרת ולוגו החברה יודפס על גב חולצות השחקנים וכן יכלול פרסום בהיכל נוקייה, במהלך משחקי הנבחרת.

בעקבות העסקה, הופכת תדיראן, המובילה את שוק המזגנים בישראל, לספונסר משני של נבחרת הכדורסל. נותנת החסות הראשית היא בנק דיסקונט, שחתמה על הסכם בסיס בסך 600 אלף דולר לשלוש שנים. תדיראן ודיסקונט מחליפים את הספונסרים הקודמים, טוטו-ווינר ובנק לאומי.

יהודה ווכטל, מנהל השיווק של תדיראן מסר כי: "החיבור בין תדיראן לערכים שמייצג ענף הכדורסל בעולם ובישראל הוא אופטימאלי".

"תדיראן הינה חברה כחול לבן מהבולטות והמובילות במשק וככזו, החיבור עם נבחרת ישראל הוא אך טבעי. יש בישראל כדורסל טוב ואיכותי וחשוב לתמוך בו ובערכיו. בימים כאלו צריך חיזוק מבית וזה בדיוק מה שאנו רוצים לספק".

יו"ר ועדת השיווק והמיתוג, שאול איזנברג, ויו"ר איגוד הכדורסל מר שי שני בירכו את חברת תדיראן על הצטרפותה למשפחת הכדורסל בישראל ואמרו: "אנו שמחים כי תדיראן כחברה כחול לבן מובילה, בחרה לתמוך בנבחרת ישראל המייצגת בכבוד את מדינת ישראל ומשמשת כשגרירה כ"כ חשובה שלנו בעולם, ואנחנו מאמינים כי שיתוף הפעולה בין שני הגופים יוביל לעוד הרבה שיתופי פעולה".

שי שני (שרון קביליו)
שי שני. "שמחים שתדיראן בחרה לתמוך בנבחרת ישראל" (שרון קביליו)

נבחרת ישראל תחל את דרכה לקראת אליפות אירופה ב-2 באוגוסט במשחק מול איטליה. עוד מתמודדות בבית הישראלי: לטביה, פינלנד ומונטנגרו. משחקי המוקדמות צפויים להיות משודרים בערוץ 1 ולהניב חשיפה נאה לספונסרית החדשה תדיראן.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו