יום שישי, 27.05.2022 שעה 14:43

לטיסיה בק גורפת מחמאות בארצות הברית

שחקנית הגולף הישראלית שתחל ללמוד באוניברסיטת 'דיוק', זוכה לסיקור נרחב. בכתבה מיוחדת עליה נאמר: "לא שמעתם עליה זמן רב, זה עומד להשתנות"

|
לטיסיה בק. גורפת מחמאות מהאמריקנים
לטיסיה בק. גורפת מחמאות מהאמריקנים

אחת הנשים המעטות שמשחקות גולף ישראל, לטיסיה בק, ממשיכה לספק כותרות בארה"ב.  באתר החשוב, golfweek, פורסמה במהלך סוף השבוע כתבה על לטיסיה, בה היא זוכה למחמאות רבות ומוצגת שם כאחת התקוות הגדולות של ענף הגולף.

מזה שלוששנים וחצי נמצאת בק בטריטוריה זרה לה, אך היא מנווטת בחכמה, ולראייה – בסתיו הקרוב תתחיל ללמוד באוניברסיטת 'דיוק' הנחשבת.

בכתבה שהתפרסמה נכתב בין היתר: "חלף זמן מאז שמעתם את השם לטיסיה בק, אבל המצב עומד להשתנות. השחקנית הגבוהה וכהת השיער מקיסריה, ישראל, היא אחת מאותם שחקנים שהבעתם אינם משתנה הרבה על מגרש הגולף, ולא משנה מה מיקומה על לוח התוצאות".

המדריך של לטיסיה במכללת IMG, קווין קולינס, מתאר את לטיסיה כ"תלמידה ביישנית ביותר, אך כמי שלא אוהבת את הרעיון ששחקנים אחרים טובים ממנה."

עוד נכתב על לטיסיה כי "גם אם היא אינה מפגינה רגשות בזמן המשחק, הרי שבאמצעות כרטיס התוצאות, קורות החיים ומוסר העבודה שלה, ללטיסיה יש התנהלות שאינה מצריכה הסבר מיוחד, אולם כשהיא מחליטה לדבר - יש לה בהחלט סיפור די ייחודי".

לטיסיה בק. &qout;
לטיסיה בק. "ככל שהתבגרתי הבנתי שאני רוצה להיות הכי טובה"

"ככל שהתבגרתי הבנתי שאני רוצה להיות הכי טובה", סיפרה בק על קריירת הגולף שלה. "לא חשבתי שאלמד בקולג' בגלל שלא ידעתי מה קורה כשמסיימים תיכון, באמת לא ידעתי. החלטתי לעבור לכאן אבל לא היו לי שום כוונות לגבי העתיד, מלבד להיות שחקנית מקצועית".            

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב