יום שלישי, 25.01.2022 שעה 09:15

טל בורשטיין: אני מתרכז עכשיו בנבחרת, לא בעצמי

ישראל תפגוש את בריטניה ב-19:30 במשחק הכנה לקראת אליפות אירופה. הקפטן: "לא חושב על העונה הבאה. אני מספיק מנוסה כדי לעשות את ההפרדה"

18 תגובות |
בורשטיין. לא חושב על עתידו האישי כרגע (רויטרס)
בורשטיין. לא חושב על עתידו האישי כרגע (רויטרס)

נבחרת הכדורסל של ישראל, תקווה להמשיך להציג הערב (ראשון) ב-19:30 את היכולת הטובה שאפיינה אותה בניצחון על פולין אמש. הכחולים לבנים ייפגשו את מארחת טורניר ההכנה, נבחרת בריטניה. יניב גרין ויובל נעימי שנפצעו מול הפולנים צפויים ליטול חלק במשחק וכמוהם גם ליאור אליהו שהיה בספק בשל צינון ממנו הוא סובל.

קפטן הנבחרת ומי שהצטיין מול הפולנים במסגרת טורניר ההכנה לאליפות אירופה, טל בורשטיין, שמח על יכולת הנבחרת, אבל עדיין סבור שיש עוד הרבה עבודה לקראת האליפות בתחילת ספטמבר.

רגע לפני שהנבחרת של צביקה שרף מסיימת עוד מחנה אימונים, הסביר הקפטן מה עשה את ההבדל מול הפולנים לעומת התבוסה נגד נבחרת טורקיה: "היינו אגרסיביים הרבה יותר בהגנה, פתחנו טוב את המשחק ולא נתנו להם לעשות את מה שהם רוצים. אנחנו רצנו עליהם והיה לנו יתרון בכך שהשחקנים הגבוהים שלהם יותר איטיים משלנו וידענו לנצל את זה".

על ההבדל המשמעותי בין שני המשחקים אמר בורשטיין: "שיחקנו חכם יותר מאשר ביום הראשון נגד הטורקים. ידענו לשחק נכון יותר ולהוציא את המשחק שלנו לפועל".

מבחינה אישית ללא ספק בורשטיין פורח בנבחרת. קשה להבין איך קפטן נבחרת ישראל, שנחשב לאחד השחקנים המנוסים ביותר באירופה, עדיין למעשה ללא קבוצה לעונה הבאה. בורשטיין לא ממש רוצה להתייחס לענייניו האישיים, אלא להתעסק בנבחרת ובהכנות לקראת אליפות אירופה.

"אני ממש לא מתעסק עכשיו בעצמי ובמה יהיה בעונה הבאה, אני מתרכז בהצלחה של הנבחרת. אני מספיק מנוסה כדי לדעת לעשות את ההפרדה הזו בין החיים המקצועיים האישיים שלי לבין מה שאני צריך לעשות ולהתרכז בשביל הנבחרת", אמר.

בורשטיין ופניני (שרון קביליו)
בורשטיין. "אליפות טובה של הנבחרת תעזור לי באופן אישי" (שרון קביליו)

דבר אחד ברור, אליפות טובה של הנבחרת בכחול לבן תפתח לבורשטיין את הדלת לקבוצות נוספות באירופה שכבר הביעו עניין ברכז: "זה ברור שאליפות טובה של הנבחרת תעזור גם לי באופן אישי, אבל כפי שאמרתי קודם לכן, אני לא מתעסק בזה עכשיו".

בתוך כך, נרשמת שביעות רצון גדולה בקרב איגוד הכדורסל מהטורניר המתקיים בלונדון. יו"ר המשלחת, אלדד אקוניס, אמר ל-ONE: "יש כאן תנאים נדירים לכדורסל, הטורניר ברמה גבוהה מאוד, האולם יפה והאירוח למופת".

"זו בהחלט הכנה אידיאלית מבחינתנו לקראת אליפות אירופה שכן כבר שלושה ימים אנחנו נדרשים לעמוד במשחקים קשים וזה בהחלט מדמה את מה שיהיה לנו באליפות אירופה. הצוות המקצועי עושה עבודת הכנה נהדרת מבחינה מקצועית ואני בטוח שההכנה של הנבחרת תהיה בצורה הכי טובה עד תחילת האליפות", הוסיף.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30