יום שני, 17.01.2022 שעה 22:01

קוז'יקרו: מקווה שמחנה האימונים ידביק אותנו

נבחרת הכדורסל יצאה לשבוע בעין גדי שבדרום כהכנה ראשונה לקראת אליפות אירופה שתערך בפולין. משה מזרחי: "המטרה היא לסיים במקומות 1-7"

5 תגובות |
קוז´יקרו ולימונד לפני היציאה לעין גדי (קובי אליהו)
קוז´יקרו ולימונד לפני היציאה לעין גדי (קובי אליהו)

נבחרת ישראל בכדורסל התעוררה הבוקר (שלישי) עם צאת החמה לשבוע של מחנה אימונים בעין גדי, זאת במסגרת ההכנה לאליפות אירופה שתיערך בחודש ספטמבר בפולין.

על הפרצופים העייפים של שחקני הנבחרת עם הגיעם למתחם הדר יוסף, כיסו הצעירים שבחבורה שהציגו מצב רוח רענן ומחוייך בפיקודו של זקן השבט עידו קוז'יקרו, שמועמד אף הוא לזכות בסרט הקפטן הנכסף שכבר עורר לא מעט ספקולציות לאחרונה.

אחרי המתיחות הגדולה בין שחקני הנבחרת לאיגוד בדבר פוליסות הביטוח וכן השבתת אימון הבכורה ביום ראשון האחרון, ערכה הנבחרת את הופעתה הראשונה כאשר מעל לכל ההחלטה להשאיר מאחור את מאורעות הימים שקדמו ולהתרכז אך ורק בגיבוש ובשאיפות להגיע רחוק ככל האפשר בפולין.

מצב הרוח הטוב שנרשם, ניכר כאשר על הפרק בהמשך היום שני אימונים שמתכנן שרף לחניכיו וכן אסיפת השחקנים שנדחתה ואמורה לפתוח למעשה את ההכנה המנטלית למחנה ולאליפות עצמה.

עוד לפני שנפרדו מהמרכז וירדו דרומה, חלקו שחקני הנבחרת עם ONE את השאיפות שלהם ואת ציפיותיהם לקראת המשך הדרך.

עידו קוז'יקרו, שכבר ציינו את מצב הרוח הטוב שלו, היה הראשון שהסכים לנדב מעט מתחושותיו לקראת המחנה: “יש השנה חיבור יוצא מהרגיל של הרבה שחקנים צעירים עם הגרעין הוותיק".

הנבחרת משכימה עם שחר

"אני מקוה שהמחנה הזה יעזור להדביק את החבר'ה למרות שאני חושב שיש כימיה טובה בינינו, כולם חבר'ה טובים ואין סיבה שזה לא יעבוד".

קוז'יקרו התייחס גם לנעליים הגדולות שהשאיר מאיר טפירו בנבחרת ועל ההזדמנות הגדולה שנפתחה לרכזים הצעירים: "נפתח חלון הזדמנויות אדיר לצעירים".

"כל מילה על מאיר טפירו מיותרת והוא השאיר חור גדול ונעליים במידה גדולה שצריך להכנס אליהן אבל יש כאן מספיק שחקנים שיעשו את העבודה ונקוה שהם יעמדו בה".

ליאור אליהו לא שכח להביא את הכרית שהוא ישן איתה... (קובי אליהו)
ליאור אליהו לא שכח להביא את הכרית שהוא ישן איתה... (קובי אליהו)

למרות שנותר עוד למעלה מחודש את שתפתח האליפות, התייחס קוז'יקרו גם למטרות באליפות הקרובה: "אני חושב שיש לנו סגל טוב ומוכשר, גם עם ניסיון וגם עם אנרגיה צעירה וצריך לפחות לשחזר את ההישגים של האליפות הקודמת".

"זה לא הולך להיות טיול, זה אליפות אירופה ומשנה לשנה הרמה רק הולכת ועולה ואני מקוה שנעמוד במשימה".

גל מקל וגיא פניני בדרך לאוטובוס לפני היציאה (קובי אליהו)
גל מקל וגיא פניני בדרך לאוטובוס לפני היציאה (קובי אליהו)

גם על דמות הקפטן שעדין עומדת באפלה היה לקוז'יקרו מה להוסיף: "מי שיהיה הקפטן, יהיה אני או מישהו אחר, אני בטוח שזו תהיה בחירה טובה, הנבחרת מעל לכל".

גם משה מזרחי מצטרף לשאיפות של קוז'יקרו מהאליפות, רק שהוא כבר נשמע יותר ספציפי לגבי המטרות: "אנחנו רוצים להגיע לאליפות עולם לכן צריך לעשות 1-7 וזו גם המטרה השנה".

על אימון הפתיחה אמר מזרחי: "היה אימון ראשון טוב, פחות קשה ממה שציפיתי וזה ענה על הציפיות שלי, לא היה קשה מדי ומאוד נהנתי. יש חבר'ה טובים ואווירה חיובית, אני אישית מאוד נהנתי ואני מקוה שזה יימשך ככה".

משה מזרחי. מטרת הנבחרת באליפות היא מקומות 1-7 (קובי אליהו)
משה מזרחי. מטרת הנבחרת באליפות היא מקומות 1-7 (קובי אליהו)

על מה שצפוי להם בימים הקרובים הוסיף מזרחי לסיכום: "אנחנו רוצים להכנס לכושר יותר טוב, להוריד מעט את החלודה וגם להכיר את החבר'ה החדשים, להתגבש ולצאת לדרך. הנבחרת לא חדשה לנו וחוץ מהמיקום הכל מוכר וידוע לנו".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30