יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:54

שי דורון חתמה ברומניה: חשוב לי לשחק באירופה

שחקנית נבחרת ישראל מקווה לזכות ביורוקאפ עם טרגוביסטה, אלופת רומניה: "הקבוצה הזו בנויה בשביל לקחת את הגביע". על הנבחרת: "מקווה שנצליח"

0 תגובות |
שי דורון. עוברת לרומניה (תומר גבאי)
שי דורון. עוברת לרומניה (תומר גבאי)

השחקנית הישראלית המובילה, שי דורון, חתמה לשנה בקבוצה הרומנית, טרגוביסטה, אלופת הליגה הרומנית ואחת המועמדות הרציניות לזכות ביורוקאפ בעונה הבאה. דורון, שפתחה את העונה החולפת בבשיקטש הטורקית, עברה במהלך העונה לרמת חן של עדני דגן, במטרה ולסייע לה לזכות באליפות.

דורון לא מסתירה את השאיפות שלה מהקבוצה הרומנית בכל הקשור לזכייה בגביע האירופי ואמרה ל-ONE: "זה בהחלט מה שמוביל אותי. ממה שמעתי, אין אף קבוצה ישראלית שתהיה ביורוקאפ בשנה הבאה. חשוב לי מאוד לשחק באירופה, והקבוצה שחתמתי בה בנויה בשביל לקחת את הגביע. יש סיכוי טוב שנצליח לעשות את זה, השאלה היא איך נתחבר ביחד. יש לנו מספיק שחקניות טובות בשביל להצליח".

את רוב קריירת המשחק שלה העביר דורון בארה"ב ובאירופה. בתגובה לשאלה האם רצתה להישאר עונה נוספת בארץ אמרה: "המטרה שלי היא תמיד להישאר בארץ, זה הכי טוב לי מבחינה אישית וכמובן הכי נוח לי להיות פה, אבל היה לי חשוב לייצג את ישראל כזרה במקום אחר באירופה. הדבר הכי קשה בכדורסל זה לא להיות בבית, תמיד מתגעגעים".

דורון שבה לארץ לאחר מסע משחקי הכנה עם נבחרת ישראל, לקראת אליפות אירופה שתפתח בעוד 4 ימים בלטביה. על המחנה אמרה דורון: "היה מסע קשה מבחינת הנסיעות, לא קל עם כל הטיסות בזמן כל כך קצר. אני חושבת שהנבחרת במצב לא רע לקראת המשחקים. אני מקווה שנצליח באליפות. המטרה היתה לבוא לאליפות בשיא הכושר ובשבוע האחרון של ההכנות נעבוד קשה בשביל להיות בשיא הכושר".

אלי רבי (תומר גבאי)
אלי רבי. דורון: "המטרה שלנו היא לבוא לאליפות בשיא הכושר" (תומר גבאי)

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30