יום שני, 15.08.2022 שעה 18:08

מאמן נעצר בחשד למעשה מגונה בקטין

הוסר צו איסור פרסום על פרשה שמסעירה את עולם הספורט בה מעורב בין היתר מאמן ידוע, ששוחרר למעצר בית. צו איסור על שמות החשודים עדיין עומד

|
שוטרים. הפרשה מסעירה את עולם הספורט
שוטרים. הפרשה מסעירה את עולם הספורט

ביום ראשון לפנות בוקר, בפעילות סמויה של המשטרה, פשטו שוטרי מרחב ירקון בתל-אביב על דירותיהם של כעשרה חשודים בפרשה פלילית גדולה הקושרת את המעורבים ליחסי מין בקטינים.

מאמן ידוע נעצר גם הוא בשעה שש בוקר של יום ראשון בדירתו והובא לתחנת המשטרה במרחב ירקון.

לאחר יום שלם של חקירות, הובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל-אביב כאשר הוא מסתיר את פניו וכובע מכסה את ראשו, המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו לשבעה ימים אך השופט התורן החליט להאריך את מעצרו לארבעה ימים ועל כן הוארך מעצרו עד ליום רביעי.

ביום שני זומן המאמן להמשך חקירה, שם הוחלט לשחררו למעצר בית. החשוד מואשם במעשה מגונה בקטין בן 15 וישהה בביתו עד יום שישי.

המאמן הוא איש ספורט ידוע הקשור בכמה ענפי ספורט שונים ואימן ספורטאים מהמפורסמים והגדולים בישראל. אנשים הקרובים למאמן ואנשי ספורט רבים נדהמו לשמוע את החשדות המדוברות וסירבו להאמין כי חברם מעורב בפרשה כזו.

המאמן נחשב כאדם אדיב, צנוע ושקט ואיש מאנשי הספורט לא האמין למשמע אוזניו כאשר שמע את השמועות שהלכו וגברו במשך היומיים הללו.

השוטרים פשטו על דירותיהם של כעשרה חשודים
השוטרים פשטו על דירותיהם של כעשרה חשודים

עורך דינו של המאמן, עורך דין קובי סודרי, אמר ל-ONE: "לטעמי אין במקרה הזה שום התנהגות פלילית. מדובר בהתנהגותו שנוגעת לצנעת הפרט, שאין לציבור שום אינטרס אמיתי לדעת עליה".

איש ספורט המקורב לחשוד אמר ל-ONE: "אני פשוט בשוק, כולם מדברים על זה, אני מסרב להאמין, הוא אדם שלא יפגע באיש, אני בטוח שזאת טעות או שהוא לא ידע שהצעיר בן 15, קשה לי להאמין שהוא יסתבך בדבר כזה".

עוד ע"פ קרובים לחשוד, נטען כי המאמן אינו קשור באופן ישיר לפרשה שחובקת בתוכה גם ענייני סמים ושידול קטינים לסמים וליחסי מין, וכי לחשוד עצמו, לפי המקורב, אין יד בכל הנוגע לדברים הללו אלא רק לחלק קטן ולא פלילי.

ניידת. מקורבי החשוד מסרבים להאמין
ניידת. מקורבי החשוד מסרבים להאמין

מצבו הנפשי של החשוד רע מאוד כפי שסיפרו חבריו: "את יכולה לתאר לעצמך כיצד הוא מרגיש, הוא מאוד מדוכדך וקשה לו להבין איך התגלגל לפרשה כזאת מכוערת ולא אופיינית לו, הוא ממש בדכאון".

גם בכיר מעולם האינטרנט ובעל מועדון לילה מעורבים בפרשה שמסעירה את עולם הפלילים והספורט. חלק מהחשודים עדיין שוהים במעצר וחלק שוחררו למעצר בית.

"המעשים החלו, ע"פ החשד,  כאשר הקטין היה בן 13"
עדי מאירי הוסיפה ברשת ב': "מדובר בפרשה שבה יש חשדות למעשים פליליים, מעשים מגונים בקטין, אונס של קטין ושידול לשימוש בסמים של קטין. המתלונן הינו קטין בן 15 מתל אביב. חלק מהמעשים החלו עוד כאשר הוא היה בגיל 13".

"בביתו של העו"ד נמצאו ע"פ החשד כדורים מסוג חגיגת" (Gettyimages)

"בין העצורים ישנם שלושה גברים מפורסמים מאוד ובהם פיזיולוג ספורט, עורך דין ידוע מאוד בתחום הספורט ומנהל בכיר בכלי תקשורת. הסיפור החל בתלונה שאותו נער הגיש למשטרה לפני 3 שבועות. הוא סיפר שהיה בקשר עם 13 גברים, בלי ידיעת משפחתו, ואותם הכיר אותם באתר "אטרף" דרך התכתבויות בצ'אטים ואס-אם-אסים.

"בחקירה עם המשטרה הקטין הצביע על מקומות ודירות בהם נפגש עם אותם גברים ובהם בוצעו המעשים האסורים כביכול. לפי החשד, שניים ביצעו בו מעשי אונס בניגוד לרצונו כאשר אצל שישה חשודים נוספים מדובר בבעילה אסורה בהסכמה.

"שניים מהעצורים שוחררו למעצר בית, ביניהם העו"ד המפורסם. אגב, כל החשודים טוענים כי הם חשבו שהנער מעל לגיל 16.

"עורך הדין הידוע נתפס בדירת חברו ובאותה דירה נתפס גם קטין אחר, בן 17. באותה דירה נתפסו 80 כדורי סם מסוג "חגיגת" ע"פ החשד. בהמשך, בבדיקה שנערכה בביתו של עורך הדין נתפסו ע"פ החשד עוד 180 כדורים מסוג "חגיגת", שע"פ המשטרה הם תואמים את הסדרה של הכדורים שנמצאו בדירה הקודמת. בנוסף נתפסו בדירתו של העו"ד גם סמים מסוג קוקאין".

"הנער סיפר שהיו בינו בין החשודים יחסים מיניים אך הכחיש שימוש בסמים. עו"ד מכחיש את ההאשמות וטוען שהסמים שייכים למישהו אחר. בחלק מהדירות נתפסו גם קלטות המתעדות את היחסים האסורים. ע"פ הקלטות, שמתעדות חלק מהמעשים של חלק מהחשודים, נראה ויש חשד שהם קיימו יחסי מין אסורים עם קטינים נוספים".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו