יום שלישי, 07.12.2021 שעה 05:40

אייזנברג: אני מתכנן כבר את "סדום ועמורה 3"

קצין העיתונות של הנבחרת לשעבר סיפר בראיון ל-ONE על ספרו החדש בו הוא חושף שערוריות רבות בענף הכדורגל: "החלטתי להוציא הכול החוצה"

0 תגובות |
שאול אייזנברג עם הספר:
שאול אייזנברג עם הספר: "לא מכפיש את שמו של אף אחד" (גבע תלם)
רעידת אדמה בעולם הספורט הבטיחו הכותרות – האם הן קיימו? את זה תצטרכו לגלות לבד... בסוף השבוע האחרון פירסם שאול אייזנברג את הספר עליו שקד בשנה האחרונה, "סדום ועמורה 2".

אייזנברג, כיהן במשך שנים כקצין העיתונות האגדי של ההתאחדות לכדורגל ושל נבחרת ישראל. כמו כן היה מבעלי הפועל ת"א בכדורסל ובכלל, שמו של אייזנברג נקשר בכל פינה בעולם הספורט.

אין ספק שהרעש התקשורתי סביב הספר וסביב מה שהצליחו להדליף לתקשורת עשה את שלו, פגשתי את אייזנברג יום אחרי שיצא הספר לחנויות וכבר בצהרי היום נגמרה המהדורה הראשונה. מחוייך כהרגלו, ישב עם סיגר ביד ימין וסלולארי ביד שמאל מרוצה מהרעש התקשורתי סביבו וסביב הספר.


"החלטתי להוציא הכל החוצה כי אין סיבה שאני אשמור הכל אצלי. החלטתי למעשה על תחילת כתיבת הספר עוד כשהייתי בתפקידי. יש לי הרבה דברים שאני יודע לאורך השנים שהצטברו אצלי ואני לא רואה סיבה שאני צריך לשמור אותם בבטן", אמר אייזנברג.

בטח עכשיו עולה אצלכם השאלה למה מישהו שהיה כ"כ קרוב 'לצלחת' או אולי היה 'הצלחת' בעצמה, מחליט להוציא את כל "הכביסה המלוכלכת" החוצה. הרי מדובר באנשים עם משפחות ואנשים שכבר בוודאי מצטערים על אי אלו דברים המיוחסים להם בספר הזה.


צפו בשאול אייזנברג מדבר

לאייזנברג יש תשובה ברורה מאוד: "אני דווקא, בניגוד למה שאנשים חושבים, לא מכפיש את שמו של אף אחד, אני מגונן על מי שצריך להגן עליו ואני עושה את זה בגדול, מי שלא קרא את הספר לא יבין את מה שאני אומר אבל צריך לקרוא כדי להבין שההפך ממה שניסו לצייר בתקשורת הוא הנכון".

"בכל אופן, מי שינסה להוציא את דיבתי ולהגיד שהדברים לא נכונים אני מחוזק ע"י סוללת עורכי דין ואנחנו נפעל בהתאם. יש לי סימוכין לכל אחד מהסיפורים בספר והכל נבדק כאמת לאמיתה".


אייזנברג עם אשר ויצמן (גבע תלם)
אייזנברג עם אשר ויצמן (גבע תלם)

אין ספק שאייזנברג הצליח לעניין את כל מי שקשור בעולם הספורט, וגם מי שמחוצה לו. הרבה אנשים בוודאי לא אוהבים את פירסום הספר ואנשים רבים אחרים בוודאי מרימים גבה ולא מבינים איך זה הגיוני שאדם שנמצא בתוך המערכת מחליט יום אחד שהוא חושף הכל, הרי זה כמעט כמו שמישהו שעבד בכור בדימונה יחליט יום אחד לחשוף את סודות האטום של ישראל, לא?

עד שתחליטו מה היא עמדתכם בשאלה המוסרית הזו, כדאי שתכנסו ותצפו בכתבה עם שאול אייזנברג על הספרו החדש וגם על התכנון של סדום ועמורה 3.... ואיך וייצמן יער קשור לכל זה? היכנסו ותגלו.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30