ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|   רדיו  |חבילות לברזיל בחינם|ליגת החלומות
הפועל עכו - הפועל ניר רמה"ש
1 3
יום שבת ,  01.09.12  שעה 18:00
נתונים כלליים
 גיא ברגר  שופט המשחק
  הברפלד  אצטדיון
 150  צופים
הרכבים
ציון הפועל עכו
4דימקאו פידליס
4אדי גוטליב
5דודו גורש
4אימורו לוקמן
4אמייה טגה
4גיא דיין
5שגיב כהן
4תמיר כחלון
4יובל שבתאי
(נבויסה מרינקוביץ'/46 )
5לואב כיאל
5אוהד קדוסי
(דייויד גומז/60 )
ציוןהפועל ניר רמה"ש
7אפרים טקה
(אור אוסטוינד/66 )
8חירסטיאן קירובסקי
(תום מנשרוב/80 )
6גל ניר
7סביטי ליפנייה
7יורדן מילאייב
6עמיר נוסבאום
6קובי מוסא
6משה אבוטבול
6אסי בלדוט
6איתי אלקסלסי
7רן יצחק
(ברוך דגו/56 )
נתוני משחק
פעולהשחקןקבוצהדקה
שעראוהד קדוסיהפועל עכו20
בישוללואב כיאלהפועל עכו20
שעררן יצחקהפועל ניר רמה"ש25
בישולאפרים טקההפועל ניר רמה"ש25
שערחירסטיאן קירובסקיהפועל ניר רמה"ש66
שערסביטי ליפנייההפועל ניר רמה"ש73
בישולאור אוסטוינדהפועל ניר רמה"ש73
כרטיסים
הפועל עכו
אימורו לוקמן
גיא דיין
דימקאו פידליס
הפועל ניר רמה"ש
אסי בלדוט
משה אבוטבול
תום מנשרוב
איתי אלקסלסי
  לקראת משחק
  מפגשים קודמים
  יחסי הימורים
  הרכבים
  ציונים ונתוני משחק
  נתוני השופט
  סיקור משחק
  תגובות לאחר משחק
  תגובות (80)

 טבלת הליגה 12-13  
-קבוצהנק
 פלייאוף עליון 
1 80
2 67
3 58
4 55
5 53
6 40
  
 פלייאוף תחתון 
1 43
2 41
3 39
4 39
5 37
6 37
7 35
8 30
 
האלופות
עונה קבוצה
14/15 מכבי ת"א
13/14 מכבי ת''א
12/13 מכבי ת''א
11/12 עירוני ק''ש
10/11 מכבי חיפה
09/10 הפועל ת''א
 
לטבלה המורחבת
מלכי השערים
עונה שחקן שע'
14/15 ערן זהבי 27
13/14 ערן זהבי 29
12/13 אלירן עטר 22
11/12 אחמד סבע 20
10/11 טוטו תמוז 21
09/10 שלומי ארבייטמן 28
08/09 אבוחצירא, יצחקי, עטר 14
 
לטבלה המורחבת
מחזור נוכחי
06/02/2016 מחזור מס' 22
4 מכבי חיפה
0 מכבי פ"ת
זירת משחק
2 הפועל ב"ש
0 מכבי נתניה
זירת משחק
1 מכבי ת"א
1 הפועל ת"א
זירת משחק
1 הפועל כפ"ס
2 בני יהודה
נתוני משחק    סיקור   
0 בני סכנין
0 הפועל חיפה
זירת משחק
1 הפועל עכו
0 עירוני ק"ש
זירת משחק
הפועל רעננה
בית"ר ירושלים
(20:30, שני) נתניה
 
מחזור הבא
13/02/2016 מחזור מס' 23
הפועל חיפה
הפועל ב"ש
(17:30, שבת) 
הפועל ת"א
הפועל רעננה
(20:00, שבת) 
בית"ר ירושלים
מכבי חיפה
(20:55, שני) 
מכבי פ"ת
הפועל עכו
(19:00, שבת) 
מכבי נתניה
מכבי ת"א
(20:30, ראשון) 
בני יהודה
בני סכנין
(15:00, שבת) 
עירוני ק"ש
הפועל כפ"ס
(18:30, שבת) 
 



219:12