ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|אליפות החובבים|ONE Mail דואר ONE|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות
הפועל עכו - הפועל ניר רמה"ש
1 3
יום שבת ,  01.09.12  שעה 18:00
נתונים כלליים
 גיא ברגר  שופט המשחק
  הברפלד  אצטדיון
 150  צופים
הרכבים
ציון הפועל עכו
4דימקאו פידליס
4אדי גוטליב
5דודו גורש
4אימורו לוקמן
4אמיה טגה
4גיא דיין
5שגיב כהן
4תמיר כחלון
4יובל שבתאי
(נבויסה מרינקוביץ'/46 )
5לואב כיאל
5אוהד קדוסי
(דייויד גומז/60 )
ציוןהפועל ניר רמה"ש
7אפרים טקה
(אור אוסטוינד/66 )
8חירסטיאן קירובסקי
(תום מנשרוב/80 )
6גל ניר
7סביטי ליפנייה
7יורדן מילאייב
6עמיר נוסבאום
6קובי מוסא
6משה אבוטבול
6אסי בלדוט
6איתי אלקסלסי
7רן יצחק
(ברוך דגו/56 )
נתוני משחק
פעולהשחקןקבוצהדקה
שעראוהד קדוסיהפועל עכו20
בישוללואב כיאלהפועל עכו20
שעררן יצחקהפועל ניר רמה"ש25
בישולאפרים טקההפועל ניר רמה"ש25
שערחירסטיאן קירובסקיהפועל ניר רמה"ש66
שערסביטי ליפנייההפועל ניר רמה"ש73
בישולאור אוסטוינדהפועל ניר רמה"ש73
כרטיסים
הפועל עכו
אימורו לוקמן
גיא דיין
דימקאו פידליס
הפועל ניר רמה"ש
אסי בלדוט
משה אבוטבול
תום מנשרוב
איתי אלקסלסי
  לקראת משחק
  מפגשים קודמים
  יחסי הימורים
  הרכבים
  ציונים ונתוני משחק
  נתוני השופט
  סיקור משחק
  תגובות לאחר משחק
  תגובות (80)

 טבלת הליגה 12-13  
-קבוצהנק
 פלייאוף עליון 
1 80
2 67
3 58
4 55
5 53
6 40
  
 פלייאוף תחתון 
1 43
2 41
3 39
4 39
5 37
6 37
7 35
8 30
 
האלופות
עונה קבוצה
13/14 מכבי ת''א
12/13 מכבי ת''א
11/12 עירוני ק''ש
10/11 מכבי חיפה
09/10 הפועל ת''א
08/09 מכבי חיפה
 
לטבלה המורחבת
מלכי השערים
עונה שחקן שע'
13/14 ערן זהבי 29
12/13 אלירן עטר 22
11/12 אחמד סבע 20
10/11 טוטו תמוז 21
09/10 שלומי ארבייטמן 28
08/09 אבוחצירא, יצחקי, עטר 14
07/08 סמואל יבואה 15
 
לטבלה המורחבת
מחזור נוכחי
29/11/2014  מחזור מס' 10
הפועל ב"ש
מכבי נתניה
(17:00, שבת) וסרמיל
הפועל פ"ת
בני סכנין
(19:00, שבת) המושבה
בית"ר ירושלים
מכבי פ"ת
(20:00, שני) טדי
מכבי ת"א
הפועל חיפה
(20:00, שבת) נתניה
מכבי חיפה
הפועל ת"א
(20:55, ראשון) סמי עופר
הפועל רעננה
עירוני ק"ש
(16:00, שבת) נתניה
הפועל עכו
מ.ס. אשדוד
(18:00, שבת) עכו
 
מחזור הבא
02/12/2014  מחזור מס' 11
הפועל חיפה
הפועל רעננה
(19:00, שלישי) סמי עופר
הפועל ת"א
הפועל עכו
(19:45, רביעי) המושבה
בית"ר ירושלים
הפועל פ"ת
(20:00, חמישי) 
מכבי פ"ת
מ.ס. אשדוד
(19:00, חמישי) המושבה
מכבי נתניה
מכבי חיפה
(19:30, רביעי) נתניה
עירוני ק"ש
הפועל ב"ש
(19:30, שלישי) ק"ש
בני סכנין
מכבי ת"א
(20:55, רביעי) 
 



8:139
-->