ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|ONE ביזנס|ONE Mail דואר ONE|מדור בריאות וכושר
הפועל עכו - הפועל ניר רמה"ש
1 3
יום שבת ,  01.09.12  שעה 18:00
נתונים כלליים
 גיא ברגר  שופט המשחק
  הברפלד  אצטדיון
 150  צופים
הרכבים
ציון הפועל עכו
4דימקאו פידליס
4אדי גוטליב
5דודו גורש
4אימורו לוקמן
4אמיה טגה
4גיא דיין
5שגיב כהן
4תמיר כחלון
4יובל שבתאי
(נבויסה מרינקוביץ'/46 )
5לואב כיאל
5אוהד קדוסי
(דייויד גומז/60 )
ציוןהפועל ניר רמה"ש
7אפרים טקה
(אור אוסטוינד/66 )
8חירסטיאן קירובסקי
(תום מנשרוב/80 )
6גל ניר
7סביטי ליפנייה
7יורדן מילאייב
6עמיר נוסבאום
6קובי מוסא
6משה אבוטבול
6אסי בלדוט
6איתי אלקסלסי
7רן יצחק
(ברוך דגו/56 )
נתוני משחק
פעולהשחקןקבוצהדקה
שעראוהד קדוסיהפועל עכו20
בישוללואב כיאלהפועל עכו20
שעררן יצחקהפועל ניר רמה"ש25
בישולאפרים טקההפועל ניר רמה"ש25
שערחירסטיאן קירובסקיהפועל ניר רמה"ש66
שערסביטי ליפנייההפועל ניר רמה"ש73
בישולאור אוסטוינדהפועל ניר רמה"ש73
כרטיסים
הפועל עכו
אימורו לוקמן
גיא דיין
דימקאו פידליס
הפועל ניר רמה"ש
אסי בלדוט
משה אבוטבול
תום מנשרוב
איתי אלקסלסי
  לקראת משחק
  מפגשים קודמים
  יחסי הימורים
  הרכבים
  ציונים ונתוני משחק
  נתוני השופט
  סיקור משחק
  תגובות לאחר משחק
  תגובות (80)

 טבלת הליגה 12-13  
-קבוצהנק
 פלייאוף עליון 
1 80
2 67
3 58
4 55
5 53
6 40
  
 פלייאוף תחתון 
1 43
2 41
3 39
4 39
5 37
6 37
7 35
8 30
 
האלופות
עונה קבוצה
13/14 מכבי ת"א
12/13 מכבי ת''א
11/12 עירוני ק''ש
10/11 מכבי חיפה
09/10 הפועל ת''א
08/09 מכבי חיפה
 
לטבלה המורחבת
מלכי השערים
עונה שחקן שע'
13/14 ערן זהבי 29
12/13 אלירן עטר 22
11/12 אחמד סבע 20
10/11 טוטו תמוז 21
09/10 שלומי ארבייטמן 28
08/09 אבוחצירא, יצחקי, עטר 14
07/08 סמואל יבואה 15
 
לטבלה המורחבת
מחזור אחרון
13/09/2014  מחזור מס' 1
1 הפועל ת"א
0 מכבי נתניה
זירת משחק
1 הפועל ב"ש
1 בית"ר ירושלים
זירת משחק
4 מכבי חיפה
2 בני סכנין
זירת משחק
0 מ.ס. אשדוד
0 עירוני ק"ש
זירת משחק
0 מכבי פ"ת
3 מכבי ת"א
זירת משחק
1 הפועל עכו
1 הפועל חיפה
זירת משחק
4 הפועל רעננה
0 הפועל פ"ת
זירת משחק
 
מחזור הבא
20/09/2014  מחזור מס' 2
הפועל פ"ת
הפועל ב"ש
(18:00, שבת) המושבה
הפועל חיפה
מ.ס. אשדוד
(19:00, שבת) סמי עופר
מכבי ת"א
הפועל רעננה
(20:15, ראשון) בלומפילד
בית"ר ירושלים
מכבי חיפה
(20:50, שני) טדי
מכבי נתניה
מכבי פ"ת
(19:30, שבת) נתניה
בני סכנין
הפועל עכו
(19:00, שבת) דוחא
עירוני ק"ש
הפועל ת"א
(20:10, שבת) ק"ש
 



8:139
-->