לטקס הסיום:
טבלת המדליות
לו"ז המשלחת הישראלית
השגרירים הישראלים
לוח אירועים
ראשי טוקיו 2020
ONE
השגרירים הישראלים
קשתות דירוג
איתי שני
07:00
23/07
בדמינטון שלב בתים
מישה זילברמן
03:00
24/07
בדמינטון שלב בתים
קסניה פוליקרפובה
03:00
24/07
התעמלות מכשירים מוקדמות קרב רב
אלכס שטילוב
04:00
24/07
התעמלות מכשירים מוקדמות קרב רב
ארטיום דולגופיאט
04:00
24/07
טאקוונדו טופ 16, רבע גמר, חצי גמר עד 49 ק''ג
אבישג סמברג
04:00
24/07
ג'ודו מוקדמות, רבע, ניחומים, חצי וגמר עד 48 ק''ג
שירה ראשוני
05:00
24/07
ג'ודו בית הניחומים עד 48 ק''ג
שירה ראשוני
11:00
24/07
טאקוונדו בית הניחומים עד 49 ק''ג
אבישג סמברג
13:00
24/07
שחייה מוקדמות 100 מטר פרפר
אנסטסיה גורבנקו
13:00
24/07
שחייה מוקדמות 400 מטר מעורב אישי
רון פולונסקי
13:00
24/07
גלישת גלים גלשן קצר סיבוב 1 ו-2
ענת לילאור
04:20
25/07
בדמינטון שלב בתים
קסניה פוליקרפובה
04:40
25/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 52 ק''ג
גילי כהן
05:00
25/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 66 ק''ג
ברוך שמאילוב
05:00
25/07
שייט RS:X שיוט 1+2
יואב כהן
06:05
25/07
שייט לייזר רדיאל שיוט 1+2
שי קקון
06:05
25/07
אופניים גמר אופניי כביש
עומר שפירא
07:00
25/07
קליעה רובה אוויר למרחק 10 מ' מוקדמות וגמר
סרגיי ריכטר
07:00
25/07
שייט RS:X שיוט 1+2
קטי ספיצ'קוב
09:00
25/07
ג'ודו ניחומים, חצי וגמר עד 66 ק''ג
ברוך שמאילוב
11:00
25/07
התעמלות מכשירים מוקדמות קרב רב
ליהיא רז
11:05
25/07
שחייה מוקדמות 100 מטר גב
מיכאל לייטרובסקי
13:00
25/07
שחייה מוקדמות 100 מטר גב
יעקב טומרקין
13:00
25/07
שחייה מוקדמות 100 מטר גב
אנסטסיה גורבנקו
13:00
25/07
שחייה מוקדמות 200 מטר חופשי
דניס לוקטב
13:00
25/07
טריאתלון גמר
רן שגיב
00:30
26/07
טריאתלון גמר
שחר שגיב
00:30
26/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 57 ק''ג
תמנע נלסון לוי
05:00
26/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 73 ק''ג
טוהר בוטבול
05:00
26/07
בדמינטון שלב בתים
מישה זילברמן
05:20
26/07
שחייה חצי גמר 100 מטר גב
אנסטסיה גורבנקו
05:53
26/07
שייט RS:X
קטי ספיצ'קוב
06:05
26/07
שייט לייזר רדיאל
שי קקון
08:35
26/07
אופניים גמר אופני הרים
שלומי חיימי
09:00
26/07
שייט RS:X
יואב כהן
09:05
26/07
ג'ודו ניחומים, חצי וגמר עד 57 ק''ג
תמנע נלסון לוי
11:00
26/07
ג'ודו ניחומים, חצי וגמר עד 73 ק''ג
טוהר בוטבול
11:00
26/07
שחייה מוקדמות 200 מטר חופשי
אנדי מורז
13:12
26/07
שחייה מוקדמות 200 מטר מעורב
אנסטסיה גורבנקו
13:42
26/07
שחייה גמר 100 מטר גב
אנסטסיה גורבנקו
04:51
27/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 63 ק''ג
גילי שריר
05:13
27/07
שייט לייזר רדיאל
שי קקון
06:05
27/07
שחייה חצי גמר 200 מטר מעורב אישי
אנסטסיה גורבנקו
06:05
27/07
ג'ודו מוקדמות עד 81 ק''ג
שגיא מוקי
06:11
27/07
בדמינטון שלב בתים
קסניה פוליקרפובה
06:40
27/07
שחייה 100 מטר חופשי
מירון חרותי
13:14
27/07
שחייה 200 מטר חזה
רון פולונסקי
13:42
27/07
שחייה מוקדמות 200X4 מטר חופשי
נבחרת ישראל
13:58
27/07
קשתות סיבוב מוקדם
איתי שני
04:48
28/07
אופניים נגד השעון
עומר שפירא
05:30
28/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 90 ק''ג
לי קוכמן
05:39
28/07
שייט RS:X
יואב כהן
06:05
28/07
שייט RS:X
קטי ספיצ'קוב
06:05
28/07
שייט מפרשיות 470
שחר טיבי ונויה ברעם
08:35
28/07
שחייה מוקדמות 100 מטר חופשי
אנדי מורז
13:15
28/07
שחייה מוקדמות 200 מטר גב
יעקב טומרקין
13:21
28/07
שחייה 200 מטר חזה
אנסטסיה גורבנקו
13:41
28/07
שחייה מוקדמות 200 מטר מעורב אישי
גל כהן גרומי
13:58
28/07
שחייה מוקדמות 200 מטר מעורב אישי
רון פולונסקי
14:01
28/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 78 ק''ג
ענבר לניר
05:49
29/07
שייט מפרשיות 470
שחר טיבי ונויה ברעם
06:05
29/07
ג'ודו מוקדמות ורבע גמר עד 100 ק''ג
פיטר פלצ'יק
06:17
29/07
שייט RS:X
קטי ספיצ'קוב
07:05
29/07
שייט RS:X
יואב כהן
07:05
29/07
בייסבול שלב בתים נגד דרום קוריאה
נבחרת ישראל
13:00
29/07
שחייה מוקדמות 100 מטר פרפר
גל כהן גרומי
13:51
29/07
שחייה מוקדמות 100 מטר פרפר
תומר פרנקל
13:54
29/07
שחייה מוקדמות 200 מטר גב
אביב ברזילי
14:16
29/07
שחייה 4X100 מעורב שליחים מעורבים
נבחרת ישראל
14:27
29/07
ג'ודו מוקדמות ורבע עד 100 ק"ג
אורי ששון
06:00
30/07
ג'ודו מוקדמות ורבע עד 78 ק"ג
רז הרשקו
06:00
30/07
שייט מפרשיות 470
שחר טיבי ונויה ברעם
07:00
30/07
שייט לייזר רדיאל
שי קקון
07:00
30/07
אתלטיקה 5,000 מטר סיבוב ראשון
סלאמוויט באיולין־טפרי
13:00
30/07
בייסבול שלב בתים ראשון נגד ארה''ב
נבחרת ישראל
13:00
30/07
אתלטיקה מוקדמות קפיצה משולשת
חנה קנייזבה-מיננקו
13:05
30/07
שחייה מוקדמות 50 מטר חופשי
מירון חירותי
13:18
30/07
שחייה מוקדמות 50 מטר חופשי
אנדראה מורז
13:38
30/07
קשתות שמינית גמר
איתי שני
03:43
31/07
ג'ודו מוקדמות עד חצי גמר תחרות קבוצתית
נבחרת ישראל
05:00
31/07
שחייה גמר 4X100 מעורב שליחים מעורבים
נבחרת ישראל
05:43
31/07
שייט RS:X שיוט מדליות
קטי ספיצ'קוב
06:00
31/07
שייט RS:X שיוט מדליות
יואב כהן
06:00
31/07
ג'ודו תחרות קבוצתית
נבחרת ישראל
11:00
31/07
אתלטיקה 3,000 מטר מכשולים סיבוב ראשון
אדוה כהן
04:10
01/08
בייסבול שמינית גמר נגד מקסיקו
נבחרת ישראל
06:00
02/08
שייט מפרשיות 470 שיוט 7+8
נויה בר עם ושחר טיבי
06:00
01/08
התעמלות מכשירים גמר תרגיל הקרקע
ארטיום דולגופיאט
11:00
01/08
אתלטיקה גמר קפיצה משולשת
חנה קנייזבה-מיננקו
14:15
01/08
שייט מפרשיות 470 שיוט 9+10
נויה בר עם ושחר טיבי
06:00
02/08
בייסבול סיבוב שני נגד דרום קוריאה
נבחרת ישראל
06:00
02/08
שייט מפרשיות 470
נויה בר עם ושחר טיבי
06:00
04/08
בייסבול בית הניחומים
נבחרת ישראל
06:00
04/08
שחייה אמנותית תרגיל חופשי
עדן בלכר ושלי בובריצקי
13:30
02/08
אתלטיקה גמר 5,000 מטר
סלאמוויט באיולין-טפרי
15:40
02/08
בייסבול בית הניחומים
נבחרת ישראל
13:00
03/08
רכיבת סוסים קפיצות אישי
נבחרת ישראל
13:00
03/08
שחייה אמנותית תרגיל טכני
עדן בלכר ושלי בובריצקי
13:30
03/08
שייט מפרשיות 470
נויה בר עם ושחר טיבי
06:00
04/08
הרמת משקולות שלב בתים מעל 109 ק''ג
דוד ליטבינוב
07:50
04/08
רכיבת סוסים גמר קפיצות אישי
אשלי בונד
13:00
04/08
מים פתוחים גמר
מתן רודיטי
00:30
05/08
התעמלות אמנותית מוקדמות קרב רב
לינוי אשרם
04:20
06/08
התעמלות אמנותית מוקדמות קרב רב
ניקול זליקמן
04:20
06/08
רכיבת סוסים מוקדמות קפיצות קבוצתי
נבחרת ישראל
13:00
06/08
אתלטיקה גמר מרתון
לונה צ'מטאי סלפטר
00:00
07/08
אתלטיקה גמר מרתון
מאור טיורי
00:00
07/08
התעמלות אמנותית מוקדמות קרב רב קבוצתי
נבחרת ישראל
04:00
07/08
התעמלות אמנותית גמר קרב רב
לינוי אשרם
09:20
07/08
התעמלות אמנותית גמר קרב רב
ניקול זליקמן
09:20
07/08
אתלטיקה גמר 10,000 מטר
סלאמוויט באיולין־טפרי
13:45
07/08
אתלטיקה גמר מרתון
מארו טפרי
01:00
08/08
אתלטיקה גמר מרתון
גירמה אמרה
01:00
08/08
אתלטיקה גמר מרתון
איימרו עלמיה
01:00
08/08
התעמלות אמנותית גמר קרב רב קבוצתי
נבחרת ישראל
05:00
08/08
לכל הארועים
< הבא
הקודם >
קטעי וידאו
ויגדורצ'יק: המדינה לא ערוכה למדליה
ששון "אני מאוד רוצה שאורן ישאר"
"לא ככה קיוויתי לחזור לארץ"
המסע המרתק של נטע ריבקין לאולימפיאדה
הישגי הישראלים
הודח בסיבוב השני
טניס
דודי סלע
הודחה בסיבוב הראשון
ג'ודו עד 48 ק''ג
שירה ראשוני
הודח במוקדמות
התעמלות מכשירים יחיד
אלכס שטילוב
הודחה במוקדמות
שחייה 100 מטר פרפר
עמית עברי
הודח במוקדמות
שחייה 400 מטר מ.א
גל נבו
הודחה בסיבוב שני
ג'ודו עד 52 ק''ג
גילי כהן
הודח בסיבוב הראשון
ג'ודו עד 66 ק''ג
גולן פולק
מקום 48
אופניים
שני בלוך דוידוב
הודחה במוקדמות
שחייה 100 מטר גב
אנדראה מורז
הודחה במוקדמות
שחייה 10 מטר חזה
עמית עברי
הודח במוקדמות
שחייה 100 מטר גב
יעקב טומרקין
מקום 17
RS:X שייט
שחר צוברי
מקום 7
RS:X שייט
'מעיין דוידוביץ
הפסיד בקרב על הארד
ג'ודו עד 73 ק''ג
שגיא מוקי
מקום 14
רובה אוויר 10 מטר
סרגיי ריכטר
הודח במוקדמות
שחייה 200 מטר פרפר
גל נבו
הודחה במוקדמות
שחייה 200 מטר מ.א
עמית עברי
הודחה במוקדמות
שחייה 200 מטר חופשי
אנדראה מורז
מדליית ארד
ג'ודו עד 63 ק''ג
ירדן ג'רבי
הודח במוקדמות
שחייה 100 מטר חופשי
זיו קולנטרוב
הפסידה ברבע הגמר
ג'ודו עד 70 ק''ג
לינדה בולדר
מקום 21
שייט 470
אייל לוין ודן פרוייליך
מקום 18
שייט 470
גיל כהן ונינה אמיר
הודח במוקדמות
שחייה 50 מטר חופשי
זיו קולנטרוב
הודחה במוקדמות
שחייה 200 מטר גב
אנדראה מורז
הודחה במוקדמות
שחייה 100 מטר חופשי
אנדראה מורז
הודח במוקדמות
אתלטיקה ריצת 400 מטר
דונלד סנפורד
הודח בשלב בתים
בדמינטון
מישה זילברמן
מקום 15
קליעה רובה חופשי 50 שכיבה
סרגיי ריכטר
מדליית ארד
ג'ודו +100 ק''ג
אורי ששון
הודחה במוקדמות
מטר חופשי 50
אנדראה מורז
הודחה במוקדמות
50 מטר חופשי
זוהר שיקלר
מקום 5
אתלטיקה קפיצה משולשת
חנה קנזייבה
פרשה
אתלטיקה מרתון
לונה צמטאי
מקום 90
אתלטיקה מרתון
מאור טיורי
הודח במוקדמות
אתלטיקה קפיצה לגובה
דימה קרויטר
מקום 20
שחייה אומנותית
אנסטסיה גלושקוב ויבגניה טטלבאום
מקום 17
הרמת משקולות
איגור אולשנצקי
מקום 31
גולף
לטיסיה בק
הודחה בשמינית הגמר
היאבקות עד 69 ק''ג
אילנה קרטיש
מקום 26
אתלטיקה טריאתלון
רון דרמון
הודחה במוקדמות
התעמלות אומנותית אישי
נטע ריבקין
מקום 6
התעמלות אומנותית
קבוצתי
מקום 121
אתלטיקה מרתון
טסמה מוגס
מקום 90
אתלטיקה מרתון
מאור טיורי
טרם השתתף
אתלטיקה מרתון
גואדה אגז'ה
טרם השתתף
אופני הרים
שלומי חיימי
לכל ההישגים
< הבא
הקודם >
השגרירים הישראלים
ענף
שחייה
שחייה צורנית
מים פתוחים
אתלטיקה
קליעה
התעמלות אומנותית
אומנותית קבוצתי
גלישת גלים
שייט
התעמלות מכשירים
בדמינטון
טאקוונדו
טריאתלון
אופניים
ג'ודו
רכיבה על סוסים
קשתות
הרמת משקולות
ספורטאי
מירון חירותי
יעקב טומרקין
אנדראה מורז
רון פולונסקי
אביב ברזילי
תומר פרנקל
אנסטסיה גורבנקו
מיכאל לייטרובסקי
גל כהן גרומי
דניס לוקטב
איתי גולדפדן
דניאל נמיר
עדן בלכר
שלי בובריצקי
מתן רודיטי
לונה צ'מטאי
גירמה אמרה
מארו טפרי
איימרו עלמיה
חנה קנייזבה-מיננקו
דיאנה ויסמן
אדווה כהן
מאור טיורי
סלאמוויט באיולין-טפרי
סרגיי ריכטר
לינוי אשרם
ניקול זליקמן
שי בן רובי
בר שפוצ׳ניקוב
אופיר דיין
יאנה קרמרנקו
קארין וקסמן
נטלי רייץ
ליזי אלעד
ענת ליליאור
קטי ספיצ'קוב
יואב כהן
נויה בר עם
שחר טיבי
שי קקון
אלכס שטילוב
ארטיום דולגופיאט
ליהיא רז
מישה זילברמן
קסניה פוליקרפובה
אבישג סמברג
רן שגיב
שחר שגיב
שלומי חיימי
עומר שפירא
ברוך שמאילוב
שגיא מוקי
פיטר פלצ'יק
אורי ששון
טוהר בוטבול
לי קוכמן
גילי כהן
שירה ראשוני
תמנע נלסון
גילי שריר
ענבר לניר
רז הרשקו
דני ג'י וולדמן
אשלי בונד
אלברטו משען
טדי ולוק
איתי שני
דוד ליטבינוב
הסיבות לתום ימי הזהב במשלחת הפראלימפית
ישראל סיימה את ריו עם מספר המדליות הנמוך בתולדותיה, מגמה שהמשיכה ירידה ממספר דו-ספרתי לחד-ספרתי. חוסר שוויון? לא רק. לי נוף, שליחת ONE לריו
פיזרו עלתה לגמר 100 חופשי מהמקום השלישי
המשחקים הפראלמיפיים: מדליסטית הארד ב-200 מטר מעורב, העפילה לגמר החמישי שלה במשחקים, המשחה יתקיים ב-02:36. מורן סמואל תישא את הדגל בטקס הסיום
השייטים הפראלימפיים איבדו סיכוי למדליה
תצוגות נאות לצוותים הישראלים במסגרת יום השיוטים הלפני אחרון בריו, אולם בדגמי הסונאר והסקאד אבד הסיכוי לפודיום. לי נוף, שליחת ONE לריו
אראל הלוי סיימה חמישית ולא העפילה לגמר
המשחקים הפראלימפיים: הלוי שחתה במקצה ב-100 מטר חופשי וקבעה זמן של 1:21:56 דקות. סיימה במקום החמישי במקצה שלה ולא הצליחה להעפיל לגמר
ענקית: הערב של הספורטאית שלא מוותרת
חולצת המזל של ההורים, הרגעים שיכולים היו להוציא מפוקוס, הניתוק מהמאמן והמדליה הקשה בקריירה. ענבל פיזרו מזווית מיוחדת. לי נוף, שליחת ONE לריו
גדולה מהחיים: מדליית ארד לענבל פיזרו
משחקים פראלימפיים: הישג נהדר לשחיינית, שסיימה שלישית ב-200 מעורב אישי בזמן של 3:38.20: "שמחה שהצלחתי להביא מדליה". לי נוף, שליחת ONE לריו
פסקל ברקוביץ' סיימה שמינית בגמר קאנו-קייאק
המשחקים הפראלימפיים: הישראלית עצרה את השעון על 1:01.131 דקות ב-200 מטר. צוות הסונאר עלה למקום השביעי הכללי. לי נוף, שליחת ONE לריו
נבחרת הכדורשער הודחה, מחמיד: רגע קשה
המשחקים הפראלימפיים: ישראל נכנעה 15:5 לטורקיה ברבע, השחקנית מאוכזבת. ברקוביץ' בגמר הקיאקים, הלוי שמינית בגמר 400 מ'. לי נוף, שליחת ONE לריו
היום: פסקל ברקוביץ' נכנסת לסבב התחרויות
המשחקים הפראלימפיים: חותרת הקייאק תתחרה במוקדמות, דורון שזירי בתחרות הקליעה בשכיבה, ובנות הכדורשער נגד טורקיה. לי נוף, שליחת ONE לריו
נבחרת הכדורשער הובסה, ולינסקי שמיני בגמר
המשחקים הפראלימפיים: הישראליות ספגו מברזיל 7:2, השחיין עם הישג מכובד, משה והגר זהבי במקום העשירי בשייט. לי נוף, שליחת ONE לריו
« לכל הכתבות
כל הזכויות שמורות 2024-1999 © סיטינט בע"מ