יום שבת, 20.01.2018 שעה 16:57
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|ליגת Orbit|גיימינג|TOP5 VOD

ויאריאל תארח את אסטנה, מילאן תצא לאוסטריה

שבועיים לפני מכבי תל אביב, הצוללת הצהובה תפתח את שלב הבתים של הליגה האירופית ב-20:00 מול הקזחים. ארסנל תפתח מול קלן, דאבור וזלצבורג בפורטוגל (0 תגובות)

הליגה האירופית 17-18
 בית 1 
116-106ויאריאל1
107-106אסטנה2
86-66סלביה פראג3
48-16מכבי ת"א4
 בית 2 
139-156דינמו קייב1
89-86פרטיזן בלגרד2
68-76יאנג בויז3
510-66סקנדרבאו4
 בית 3 
108-96בראגה1
95-76לודוגורץ2
88-76בסקשהיר3
510-86הופנהיים4
 בית 4 
116-136מילאן1
85-66א.א.ק. אתונה2
712-116רייקה3
516-96אוסטריה וינה4
 בית 5 
144-146אטלנטה1
114-116ליון2
415-76אברטון3
314-56אפולון לימסול4
 בית 6 
114-96לוקומוטיב מוסקבה1
93-76קופנהאגן2
94-46שריף טירספול3
210-16זלין4
 בית 7 
128-136ויקטוריה פלזן1
107-96סטיאווה בוקרשט2
911-96לוגאנו3
410-56הפועל ב"ש4
 בית 8 
134-146ארסנל1
92-36הכוכב האדום2
68-76קלן3
516-66באטה בוריסוב4
 בית 9 
121-76רד בול זלצבורג1
84-46מארסיי2
66-46קוניאספור3
59-56גימראייש4
 בית 10 
115-86אתלטיק בילבאו1
114-86אוסטרסונדס2
69-36זוריה3
57-66הרטה ברלין4
 בית 11 
137-126לאציו1
97-126ניס2
713-86זולטה וורחם3
510-56ויטסה ארנהם4
 בית 12 
165-176זניט סנט פטרסבורג1
126-166ריאל סוסיאדד2
511-66רוזנבורג3
120-36ורדאר סקופיה4
לוח משחקים
  • הופנהיים
  • 1 - 1
  • לודוגורץ
  • אפולון לימסול
  • 3 - 0
  • אברטון
  • אטלנטה
  • 0 - 1
  • ליון
  • אוסטריה וינה
  • 0 - 0
  • א.א.ק. אתונה
  • יאנג בויז
  • 1 - 2
  • סקנדרבאו
  • דינמו קייב
  • 1 - 4
  • פרטיזן בלגרד
  • קופנהאגן
  • 0 - 2
  • שריף טירספול
  • רייקה
  • 0 - 2
  • מילאן
  • בסקשהיר
  • 1 - 2
  • בראגה
  • סלביה פראג
  • 1 - 0
  • אסטנה
  • ויאריאל
  • 1 - 0
  • מכבי ת"א
  • זלין
  • 2 - 0
  • לוקומוטיב מוסקבה
  • הפועל ב"ש
  • 2 - 0
  • ויקטוריה פלזן
  • הרטה ברלין
  • 1 - 1
  • אוסטרסונדס
  • מארסיי
  • 0 - 0
  • רד בול זלצבורג
  • ריאל סוסיאדד
  • 3 - 1
  • זניט סנט פטרסבורג
  • ורדאר סקופיה
  • 1 - 1
  • רוזנבורג
  • ויטסה ארנהם
  • 0 - 1
  • ניס
  • זוריה
  • 2 - 0
  • אתלטיק בילבאו
  • זולטה וורחם
  • 2 - 3
  • לאציו
  • ארסנל
  • 0 - 6
  • באטה בוריסוב
  • הכוכב האדום
  • 0 - 1
  • קלן
  • סטיאווה בוקרשט
  • 2 - 1
  • לוגאנו
  • גימראייש
  • 1 - 1
  • קוניאספור
14/09/2017 00:04 מאת מערכת ONE
שחקני ויאריאל חוגגים (רויטרס)
שחקני ויאריאל חוגגים (רויטרס)

פרט למשחקיהן של מכבי תל אביב והפועל באר שבע הישראליות, יערכו הערב (חמישי) 22 משחקים נוספים שיפתחו את שלב הבתים של הליגה האירופית. במוקד, ויאריאל תארח את אסטנה במסגרת הבית של מכבי ת”א, סטיאווה בוקרשט תפגוש את ויקטוריה פלזן בבית של הפועל ב”ש, מילאן תתארח אצל אוסטריה וינה וארסנל תתמודד מול קלן הגרמנית. 

בית 1

ויאריאל – אסטנה (20:00)

לאחר שני הפסדים רצופים, הצוללת הצהובה חזרה מפגרת הנבחרות בצורה טובה והשיגה את ניצחון הבכורה לעונת 2017/18 עם 1:3 ביתי על ריאל בטיס שהוריד את מפלס הלחץ במדריגל. אגב, במשחקה הבא של ויאריאל בליגה האירופית, תצא הקבוצה הספרדית למשחק חוץ בישראל מול מכבי תל אביב.

קרלוס באקה (La Liga)

עוד באתר:

מנגד, הקזחים מגיעים להתמודדות לאחר שנשרו מפלייאוף הליגה האירופית לאחר שהפסידו 8:4 לסלטיק בסיכום שני המשחקים. עם זאת, החבורה של סטנימיר סטוילוב מגיעה מעודדת לאחר שמחצה 0:7 את אטיראו במחזור הליגה הקודם ושמרה על פסגת הליגה הקזחית לאחר 24 משחקים (שני משחקים חסרים) עם 60 נקודות, נקודה אחת יותר מקאיראט אלמטי השנייה.

פראן אסקריבה (רויטרס)

מאמן ויאריאל פראן אסקריבה: “חשוב לנו לקחת את הנקודות האלה בבית, אנחנו רוצים להשתפר לעומת העונה שעברה. המטרה שלנו היא להמשיך במפעל ולהגיע הכי רחוק שרק אפשר. אנחנו מכירים טוב את אסטנה והתכוננו בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים”. 

בית 2

דינמו קייב – סקנדבראו (20:00)
יאנג בויז – פרטיזן בלגרד (20:00)

בית 3

הופנהיים – בראגה (20:00)
איסטנבול בשקשהיר – לודוגורץ (20:00)

בית 4

אוסטריה וינה – מילאן (20:00)

האוסטרים מגיעים להתמודדות לאחר פתיחת עונה חלשה בליגה המקומית, כאשר הם מדורגים כעת, לאחר שבעה מחזורים, במקום הרביעי בלבד עם 7 נקודות פחות מאשר למוליכה שטורם גראץ. במחזור האחרון איבדה הקבוצה שתי נקודות יקרות לאחר שספגה שער שוויון מאכזב ודרמטי בדקה ה-92 שקבע 2:2 מול וולפסברגר. מנגד, החבורה הנוצצת של וינצ’נזו מונטלה תקווה להתאושש לאחר שספגה במחזור הליגה האחרון תבוסה משפילה 4:1 מול לאציו שקטעה פתיחת עונה נהדרת של הרוסונרי, שכללה ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות. 

וינצ’נזו מונטלה ושחקני מילאן בהלם (רויטרס)

משחק נוסף: 

רייקה – א.א.ק אתונה (20:00)

בית 5

אטאלנטה – אברטון (20:00)

החבורה מברגאמו התאוששה מפתיחת העונה הקשה שזימנה לה הגרלת המשחקים בסרייה א’ האיטלקית ולאחר הפסדים לרומא ונאפולי, גברה 1:2 על ססואולו לאחר מהפך נהדר. מנגד, הקבוצה של רונאלד קומאן מגיעה למשחק במטרה להתאושש לאחר שני הפסדים רצופים לצ’לסי וטוטנהאם ושלושה ימים בלבד לפני המפגש מול מנצ’סטר יונייטד ביום ראשון הקרוב.

וויין רוני (רויטרס)

משחק נוסף:

אפולון לימסול – ליון (20:00)

בית 6

קופנהאגן – לוקומוטיב מוסקבה (20:00)
זלין – שריף טיראספול (20:00)

בית 7

סטיאווה בוקרשט – ויקטוריה פלזן (22:05)

הרומנים, שספגו 5:1 מהדהד מספורטינג ליסבון בפלייאוף העלייה לליגת האלופות ונשרו לליגה האירופית, מגיעים להתמודדות לאחר הפסד כואב 1:0 לוויטורול במחזור האחרון ומקווים להתאושש. מנגד, הצ’כים, שגברו 1:3 על א.א.ק לרנקה בסיכום שני המשחקים בשלב הפלייאוף, יפתחו את שלב הבתים לאחר שני ניצחונות רצופים ומשכנעים בזירה המקומית ולאחר שבעה משחקים רצופים ללא הפסד. במשחק הבא של פלזן בליגה האירופית, תארח הקבוצה את הפועל באר שבע. אגב, שתי הקבוצות נפגשו כבר העונה במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, אז הייתה ידם של הרומנים על העליונה עם 3:6 משכנע בסיכום שני המשחקים. 

בית 8

ארסנל – קלן (22:05)

חבורת התותחנים של ארסן ונגר מגיעה להתמודדות כפייבוריטית מוחלטת ותנסה לשאוב עידוד נוסף מכך שקטעה בסוף השבוע האחרון רצף של שני הפסדים רצופים וגברה 0:3 על בורנמות’ במחזור הרביעי של הפרמיירליג. מנגד, החבורה של פיטר סטוגר פתחה את העונה בבונדסליגה בצורה נוראית עם שלושה הפסדים רצופים, האחרון שבהם 3:0 לאוגסבורג.

ארסן ונגר (רויטרס)

משחק נוסף:

הכוכב האדום בלגרד – באטה בוריסוב (22:05)

בית 9

גימראייש – רד בול זלצבורג (22:05)

לאחר שני משחקים רצופים ללא ניצחון, כולל 2:2 דרמטי מול ראפיד וינה בו כבש שער שוויון במספרת בדקה ה-92, קבוצתו של מונס דאבור תחל את דרכה בשלב הבתים של הליגה האירופית עם משחק חוץ לא פשוט בפורטוגל לאחר שגברה בפלייאוף העלייה 1:7 על ויטורול הרומנית. מנגד, הפורטוגלים מגיעים להתמודדות מעודדים לאחר שגברו 0:1 על בואבישטה וקטעו רצף של שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון. 

מונס דאבור (האתר הרשמי של זלצבורג)

משחק נוסף: 

מארסיי – קוניאספור (22:05) 

בית 10

הרטה ברלין – אתלטיק בילבאו (22:05)
זוריה – אוסטרסונדס (22:05)

בית 11

זולטה וארחם – ניס (22:05)
ויטסה ארנהם – לאציו (22:05)

בית 12

ורדאר סקופיה – זניט סנט פטרסבורג (22:05)
ריאל סוסיאדד – רוזנבורג (22:05)

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןהשבוע לפני 10 שנים נכבש השער המהיר ביותר
זה השער המהיר בהיסטוריה של הליגה הספרדית
נגןהבחור שכבש את הרשת עם סרטון קורע
החבר הזה שעושה דרמות מכל נגיעה קטנה
נגןרגע די מביך מליגת התיכונים בארה"ב
פאדיחה: הפאה של השופט עפה לו מהראש
נגןבעמוד הפייסבוק של הליגה הספרדית העלו שאלה עבור הגולשים
עשרת השערים היפים של מסי מבעיטות חופשיות