יום שישי, 24.11.2017 שעה 14:38
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|בריאות וכושר|ליגת Orbit|גיימינג

ויאריאל תארח את אסטנה, מילאן תצא לאוסטריה

שבועיים לפני מכבי תל אביב, הצוללת הצהובה תפתח את שלב הבתים של הליגה האירופית ב-20:00 מול הקזחים. ארסנל תפתח מול קלן, דאבור וזלצבורג בפורטוגל (0 תגובות)

הליגה האירופית 17-18
 בית 1 
115-105ויאריאל1
85-65סלביה פראג2
77-95אסטנה3
18-05מכבי ת"א4
 בית 2 
108-115דינמו קייב1
85-75פרטיזן בלגרד2
58-55סקנדרבאו3
37-55יאנג בויז4
 בית 3 
106-85בראגה1
84-65לודוגורץ2
57-55בסקשהיר3
49-75הופנהיים4
 בית 4 
114-135מילאן1
75-65א.א.ק. אתונה2
416-95אוסטריה וינה3
412-95רייקה4
 בית 5 
114-135אטלנטה1
113-115ליון2
311-55אפולון לימסול3
115-45אברטון4
 בית 6 
92-45שריף טירספול1
84-75לוקומוטיב מוסקבה2
63-55קופנהאגן3
28-15זלין4
 בית 7 
105-85סטיאווה בוקרשט1
98-115ויקטוריה פלזן2
610-75לוגאנו3
48-55הפועל ב"ש4
 בית 8 
104-85ארסנל1
62-25הכוכב האדום2
67-75קלן3
510-65באטה בוריסוב4
 בית 9 
111-75רד בול זלצבורג1
74-45מארסיי2
55-35קוניאספור3
48-45גימראייש4
 בית 10 
103-75אוסטרסונדס1
85-65אתלטיק בילבאו2
67-35זוריה3
46-55הרטה ברלין4
 בית 11 
134-105לאציו1
96-125ניס2
411-55זולטה וורחם3
210-45ויטסה ארנהם4
 בית 12 
134-145זניט סנט פטרסבורג1
123-155ריאל סוסיאדד2
410-55רוזנבורג3
019-25ורדאר סקופיה4
לוח משחקים
  • אסטנה
  • 3 - 2
  • ויאריאל
  • אתלטיק בילבאו
  • 2 - 3
  • הרטה ברלין
  • באטה בוריסוב
  • 0 - 0
  • הכוכב האדום
  • קלן
  • 0 - 1
  • ארסנל
  • לוגאנו
  • 0 - 1
  • הפועל ב"ש
  • קוניאספור
  • 1 - 1
  • מארסיי
  • לאציו
  • 1 - 1
  • ויטסה ארנהם
  • לוקומוטיב מוסקבה
  • 1 - 2
  • קופנהאגן
  • ניס
  • 1 - 3
  • זולטה וורחם
  • אוסטרסונדס
  • 0 - 2
  • זוריה
  • ויקטוריה פלזן
  • 0 - 2
  • סטיאווה בוקרשט
  • רד בול זלצבורג
  • 0 - 3
  • גימראייש
  • רוזנבורג
  • 1 - 0
  • ריאל סוסיאדד
  • זניט סנט פטרסבורג
  • 1 - 2
  • ורדאר סקופיה
  • מילאן
  • 1 - 5
  • אוסטריה וינה
  • א.א.ק. אתונה
  • 2 - 2
  • רייקה
  • אברטון
  • 5 - 1
  • אטלנטה
  • פרטיזן בלגרד
  • 1 - 2
  • יאנג בויז
  • לודוגורץ
  • 2 - 1
  • בסקשהיר
  • ליון
  • 0 - 4
  • אפולון לימסול
  • מכבי ת"א
  • 2 - 0
  • סלביה פראג
  • בראגה
  • 1 - 3
  • הופנהיים
  • שריף טירספול
  • 0 - 1
  • זלין
  • סקנדרבאו
  • 2 - 3
  • דינמו קייב
14/09/2017 00:04 מאת מערכת ONE
שחקני ויאריאל חוגגים (רויטרס)
שחקני ויאריאל חוגגים (רויטרס)

פרט למשחקיהן של מכבי תל אביב והפועל באר שבע הישראליות, יערכו הערב (חמישי) 22 משחקים נוספים שיפתחו את שלב הבתים של הליגה האירופית. במוקד, ויאריאל תארח את אסטנה במסגרת הבית של מכבי ת”א, סטיאווה בוקרשט תפגוש את ויקטוריה פלזן בבית של הפועל ב”ש, מילאן תתארח אצל אוסטריה וינה וארסנל תתמודד מול קלן הגרמנית. 

בית 1

ויאריאל – אסטנה (20:00)

לאחר שני הפסדים רצופים, הצוללת הצהובה חזרה מפגרת הנבחרות בצורה טובה והשיגה את ניצחון הבכורה לעונת 2017/18 עם 1:3 ביתי על ריאל בטיס שהוריד את מפלס הלחץ במדריגל. אגב, במשחקה הבא של ויאריאל בליגה האירופית, תצא הקבוצה הספרדית למשחק חוץ בישראל מול מכבי תל אביב.

עוד באתר:

קרלוס באקה (La Liga)

מנגד, הקזחים מגיעים להתמודדות לאחר שנשרו מפלייאוף הליגה האירופית לאחר שהפסידו 8:4 לסלטיק בסיכום שני המשחקים. עם זאת, החבורה של סטנימיר סטוילוב מגיעה מעודדת לאחר שמחצה 0:7 את אטיראו במחזור הליגה הקודם ושמרה על פסגת הליגה הקזחית לאחר 24 משחקים (שני משחקים חסרים) עם 60 נקודות, נקודה אחת יותר מקאיראט אלמטי השנייה.

פראן אסקריבה (רויטרס)

מאמן ויאריאל פראן אסקריבה: “חשוב לנו לקחת את הנקודות האלה בבית, אנחנו רוצים להשתפר לעומת העונה שעברה. המטרה שלנו היא להמשיך במפעל ולהגיע הכי רחוק שרק אפשר. אנחנו מכירים טוב את אסטנה והתכוננו בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים”. 

בית 2

דינמו קייב – סקנדבראו (20:00)
יאנג בויז – פרטיזן בלגרד (20:00)

בית 3

הופנהיים – בראגה (20:00)
איסטנבול בשקשהיר – לודוגורץ (20:00)

בית 4

אוסטריה וינה – מילאן (20:00)

האוסטרים מגיעים להתמודדות לאחר פתיחת עונה חלשה בליגה המקומית, כאשר הם מדורגים כעת, לאחר שבעה מחזורים, במקום הרביעי בלבד עם 7 נקודות פחות מאשר למוליכה שטורם גראץ. במחזור האחרון איבדה הקבוצה שתי נקודות יקרות לאחר שספגה שער שוויון מאכזב ודרמטי בדקה ה-92 שקבע 2:2 מול וולפסברגר. מנגד, החבורה הנוצצת של וינצ’נזו מונטלה תקווה להתאושש לאחר שספגה במחזור הליגה האחרון תבוסה משפילה 4:1 מול לאציו שקטעה פתיחת עונה נהדרת של הרוסונרי, שכללה ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות. 

וינצ’נזו מונטלה ושחקני מילאן בהלם (רויטרס)

משחק נוסף: 

רייקה – א.א.ק אתונה (20:00)

בית 5

אטאלנטה – אברטון (20:00)

החבורה מברגאמו התאוששה מפתיחת העונה הקשה שזימנה לה הגרלת המשחקים בסרייה א’ האיטלקית ולאחר הפסדים לרומא ונאפולי, גברה 1:2 על ססואולו לאחר מהפך נהדר. מנגד, הקבוצה של רונאלד קומאן מגיעה למשחק במטרה להתאושש לאחר שני הפסדים רצופים לצ’לסי וטוטנהאם ושלושה ימים בלבד לפני המפגש מול מנצ’סטר יונייטד ביום ראשון הקרוב.

וויין רוני (רויטרס)

משחק נוסף:

אפולון לימסול – ליון (20:00)

בית 6

קופנהאגן – לוקומוטיב מוסקבה (20:00)
זלין – שריף טיראספול (20:00)

בית 7

סטיאווה בוקרשט – ויקטוריה פלזן (22:05)

הרומנים, שספגו 5:1 מהדהד מספורטינג ליסבון בפלייאוף העלייה לליגת האלופות ונשרו לליגה האירופית, מגיעים להתמודדות לאחר הפסד כואב 1:0 לוויטורול במחזור האחרון ומקווים להתאושש. מנגד, הצ’כים, שגברו 1:3 על א.א.ק לרנקה בסיכום שני המשחקים בשלב הפלייאוף, יפתחו את שלב הבתים לאחר שני ניצחונות רצופים ומשכנעים בזירה המקומית ולאחר שבעה משחקים רצופים ללא הפסד. במשחק הבא של פלזן בליגה האירופית, תארח הקבוצה את הפועל באר שבע. אגב, שתי הקבוצות נפגשו כבר העונה במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, אז הייתה ידם של הרומנים על העליונה עם 3:6 משכנע בסיכום שני המשחקים. 

בית 8

ארסנל – קלן (22:05)

חבורת התותחנים של ארסן ונגר מגיעה להתמודדות כפייבוריטית מוחלטת ותנסה לשאוב עידוד נוסף מכך שקטעה בסוף השבוע האחרון רצף של שני הפסדים רצופים וגברה 0:3 על בורנמות’ במחזור הרביעי של הפרמיירליג. מנגד, החבורה של פיטר סטוגר פתחה את העונה בבונדסליגה בצורה נוראית עם שלושה הפסדים רצופים, האחרון שבהם 3:0 לאוגסבורג.

ארסן ונגר (רויטרס)

משחק נוסף:

הכוכב האדום בלגרד – באטה בוריסוב (22:05)

בית 9

גימראייש – רד בול זלצבורג (22:05)

לאחר שני משחקים רצופים ללא ניצחון, כולל 2:2 דרמטי מול ראפיד וינה בו כבש שער שוויון במספרת בדקה ה-92, קבוצתו של מונס דאבור תחל את דרכה בשלב הבתים של הליגה האירופית עם משחק חוץ לא פשוט בפורטוגל לאחר שגברה בפלייאוף העלייה 1:7 על ויטורול הרומנית. מנגד, הפורטוגלים מגיעים להתמודדות מעודדים לאחר שגברו 0:1 על בואבישטה וקטעו רצף של שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון. 

מונס דאבור (האתר הרשמי של זלצבורג)

משחק נוסף: 

מארסיי – קוניאספור (22:05) 

בית 10

הרטה ברלין – אתלטיק בילבאו (22:05)
זוריה – אוסטרסונדס (22:05)

בית 11

זולטה וארחם – ניס (22:05)
ויטסה ארנהם – לאציו (22:05)

בית 12

ורדאר סקופיה – זניט סנט פטרסבורג (22:05)
ריאל סוסיאדד – רוזנבורג (22:05)

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןהכוכב הצעיר מצלם את החדר שלו במלון
סטורי: מיכאל אוחנה מתלהב מאירופה הקלאסית
נגןהקשר דואג לחברים במועדון הירוק כפי דאג בב"ש
מאור בוזגלו הביא איתו את הנשק הסודי מב"ש
נגןהפרעוש יודע לכבוש שערים מרהיבים בכל מצב
מצעד השערים הכי מדהימים שכבש מסי באימון
נגןפנקאטי דאבו מגנה של ויטסה לא האמין שזאת המסירה שיצאה לו
צפו: גול עצמי מדהים בהקשתה מ-32 מטר