יום רביעי, 18.01.2017 שעה 05:56
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|משחק הניחושים|בריאות וכושר|שער המחזור בספרד

בית"ר - סכנין, ב"ש - ק"ש, רעננה - מכבי ת"א

שמינית גמר הגביע: לוזון והפועל ת"א מול מכבי פ"ת והמשפחה, אשקלון - בני יהודה, הפועל חיפה - ראשל"צ, אשדוד - ת"א/רמלה, הפועל י-ם - הפועל ר"ג (237 תגובות)

09/01/2017 17:15 מאת אסי ממן
דוד קלטינס מול חאלד חלאילה (רדאד ג'בארה)
דוד קלטינס מול חאלד חלאילה (רדאד ג'בארה)

לאחר שלא נרשמו הפתעות מיוחדות בסיבוב ח’, פרט להדחתה של מחזיקת הגביע מכבי חיפה ב-2:0 למכבי פתח תקווה, הגרלת שמינית גמר גביע המדינה נערכה היום (שני) וסיפקה מספר משחקים מעניינים ולא מעט סיפורים.  

בית”ר ירושלים תפגוש את בני סכנין למשחק בו כל מילה מיותרת. סגנית מחזיקת הגביע מכבי תל אביב תתארח אצל חיים סילבס והפועל רעננה, ובנוסף, מאמן הפועל תל אביב גיא לוזון יארח בקרב מרתק על הכרטיס לרבע הגמר את מכבי פתח תקווה של דודיו אבי ועמוס, בעוד ברק בכר, וובה בראון ושיר צדק יילחמו עם האקסית מקריית שמונה על מקום ברבע הגמר.

ההגרלה המלאה (איתי כהן)

עוד באתר:

כמו כן, הפועל אשקלון של אסי בוזגלו הוגרלה לדרבי משפחתי מול בני יהודה של אחיו, אלמוג, ובנוסף, נקבע גם קרב מסקרן אחד על טהרת הליגה הלאומית בין הפועל ירושלים והפועל רמת גן. משחקי שמינית הגמר יתקיימו בין מה-24 עד ה-26 בינואר.

משחקי שמינית גמר הגביע:

בית”ר ירושלים – בני סכנין

הפועל באר שבע – עירוני קריית שמונה

הפועל רעננה – מכבי תל אביב

בית"ר ירושלים מוגרלת מול בני סכנין (איתי כהן)

הפועל חיפה – הפועל ראשון לציון

הפועל תל אביב – מכבי פתח תקווה

הפועל ירושלים – הפועל רמת גן

מ.ס אשדוד – בית”ר רמלה/ת”א

הפועל אשקלון – בני יהודה

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
קטעי וידאו
נגן
הזוי: השחף חדר למגרש וגרם לעצירת המשחק
נגן
השחקן הציע נישואין, השופט לא אהב את זה
נגן
מאמן צ'לסי משאיר את העיתונאים המומים
נגן
יש הכרעה: מי היא אשת הכדורגלן היפה ביותר
תמונות מהשטח
הפועל בש-מכבי חיפה
אובידיו חובאן עם הכדוררועי קהת
לוח משחקים
06/01/2017
0 עירוני קרית אתא
3 הפועל ר"ג
1 מכבי שעריים
3 בני סכנין
1 מכבי נתניה
2 הפועל ראשל"צ
3 הפועל ירושלים
2 הפועל עפולה
0 מכבי חיפה
2 מכבי פ"ת
2 הפועל ב"ש
0 מכבי צור שלום
4 הפועל רעננה
1 מכבי אחי נצרת
0 הפועל הוד-השרון
1 עירוני ק"ש
1 הפועל איכסל
3 מ.ס אשדוד
2 בית"ר ת"א/רמלה
1 הפועל נצרת עילית
1 הפועל ת"א
0 הפועל ניר רמה"ש
0 בני לוד
3 מכבי ת"א
5 הפועל אשקלון
2 מכבי קביליו יפו
6 הפועל חיפה
1 מ.ס כפר-קאסם
3 הפועל עכו
3 בני יהודה
3 בית"ר ירושלים
0 הפועל כפ"ס