יום רביעי, 01.03.2017 שעה 19:50
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|משחק הניחושים|בריאות וכושר|שער המחזור בספרד

הגביע מחפש מחזיקה חדשה, ב"ש מול מכבי?

הגרלת שמינית גמר גביע המדינה תיערך ב-17:15 (שידור חי בערוץ ONE ובאתר). 12 מליגת העל ו-4 מהלאומית נותרו במירוץ, משפחת בוזגלו בהרכב מלא (51 תגובות)

ליגה לאומית 16-17
4628-5625מכבי נתניה1
4225-4025הפועל עכו2
4021-3525הפועל ר"ג3
3929-4225בית"ר ת"א/רמלה4
3432-3025הפועל פ"ת5
3323-3025מכבי אחי נצרת6
3321-2325הפועל ראשל"צ7
3334-3225מכבי הרצליה8
3241-3725הפועל עפולה9
3226-2125עירוני נשר10
3245-3125בני לוד11
3042-3525הפועל קטמון12
2730-2025הפועל ירושלים13
2637-2125הפועל נצרת עילית14
2431-2025הפועל ניר רמה"ש15
2033-2525מכבי שעריים16
09/01/2017 00:18 מאת מערכת ONE
מאור בוזגלו מול עומרי בן הרוש (משה חרמון)
מאור בוזגלו מול עומרי בן הרוש (משה חרמון)

סיבוב ח’ של גביע המדינה כבר מאחורינו והערב (שני) ב-17:15 תתקיים הגרלת שמינית גמר גביע המדינה. ההגרלה תועבר בשידור בערוץ ONE ובאתר.

אחרי ההדחה של מחזיקת הגביע מכבי חיפה, שהפסידה 2:0 למכבי פתח תקווה, 12 קבוצות מליגת העל, בהן הפועל באר שבע (0:2 על מכבי צור שלום) ומכבי תל אביב (0:3 על בני לוד), ינסו להסתער על התואר בצוותא עם ארבע קבוצות מהליגה הלאומית.

עוד באתר:

אגב, שימו לב, כמו בשנה שעברה, גם הפעם אבא יעקב בוזגלו יכול להיות גאה, כאשר ארבעת בניו העפילו לשמינית הגמר – מאור עם הפועל ב”ש, אלמוג עם בני יהודה, אסי עם הפועל אשקלון ואוהד עם הפועל ירושלים.

יעקב בוזגלו (משה חרמון)

הקבוצות מליגת העל: הפועל חיפה, בית”ר ירושלים, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב, מ.ס. אשדוד, מכבי פתח תקווה, בני יהודה, בני סכנין, הפועל באר שבע, הפועל רעננה, הפועל אשקלון ועירוני קריית שמונה.

הקבוצות מהליגה הלאומית: בית”ר ת”א/רמלה, הפועל ירושלים, הפועל ראשון לציון, הפועל רמת גן.

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
קטעי וידאו
נגן
גשם גשם מטפטף: גרסת הכדורגלנים
נגן
טרנד: כך תגרום לכוכב לזרוק לך חולצת משחק
נגן
סרינה מפתיעה שני חובבים ומשחקת איתם טניס
נגן
מוריניו חוגג בטירוף את הזכייה בגביע
תמונות מהשטח
הפועל בש-מכבי חיפה
אובידיו חובאן עם הכדוררועי קהת
לוח משחקים
27/02/2017 מחזור 25
3 בית"ר ת"א/רמלה
3 מכבי נתניה
1 הפועל ר"ג
1 מכבי שעריים
1 עירוני נשר
1 הפועל ראשל"צ
0 הפועל ניר רמה"ש
2 הפועל עפולה
3 הפועל עכו
1 הפועל נצרת עילית
1 הפועל ירושלים
3 הפועל פ"ת
1 בני לוד
3 מכבי אחי נצרת
0 מכבי הרצליה
4 הפועל קטמון