יום רביעי, 18.01.2017 שעה 05:54
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|משחק הניחושים|בריאות וכושר|שער המחזור בספרד

הגביע מחפש מחזיקה חדשה, ב"ש מול מכבי?

הגרלת שמינית גמר גביע המדינה תיערך ב-17:15 (שידור חי בערוץ ONE ובאתר). 12 מליגת העל ו-4 מהלאומית נותרו במירוץ, משפחת בוזגלו בהרכב מלא (51 תגובות)

ליגה לאומית 16-17
3615-3919מכבי נתניה1
3320-3319הפועל עכו2
3121-3019בית"ר ת"א/רמלה3
2916-2619הפועל ר"ג4
2815-2019הפועל ראשל"צ5
2618-1819עירוני נשר6
2634-2219בני לוד7
2316-2119מכבי אחי נצרת8
2335-2919הפועל עפולה9
2222-2019מכבי הרצליה10
2226-2119הפועל פ"ת11
2134-2519הפועל קטמון12
2023-1519הפועל ירושלים13
1924-1719הפועל ניר רמה"ש14
1925-1519הפועל נצרת עילית15
1626-1919מכבי שעריים16
09/01/2017 00:18 מאת מערכת ONE
מאור בוזגלו מול עומרי בן הרוש (משה חרמון)
מאור בוזגלו מול עומרי בן הרוש (משה חרמון)

סיבוב ח’ של גביע המדינה כבר מאחורינו והערב (שני) ב-17:15 תתקיים הגרלת שמינית גמר גביע המדינה. ההגרלה תועבר בשידור בערוץ ONE ובאתר.

אחרי ההדחה של מחזיקת הגביע מכבי חיפה, שהפסידה 2:0 למכבי פתח תקווה, 12 קבוצות מליגת העל, בהן הפועל באר שבע (0:2 על מכבי צור שלום) ומכבי תל אביב (0:3 על בני לוד), ינסו להסתער על התואר בצוותא עם ארבע קבוצות מהליגה הלאומית.

עוד באתר:

אגב, שימו לב, כמו בשנה שעברה, גם הפעם אבא יעקב בוזגלו יכול להיות גאה, כאשר ארבעת בניו העפילו לשמינית הגמר – מאור עם הפועל ב”ש, אלמוג עם בני יהודה, אסי עם הפועל אשקלון ואוהד עם הפועל ירושלים.

יעקב בוזגלו (משה חרמון)

הקבוצות מליגת העל: הפועל חיפה, בית”ר ירושלים, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב, מ.ס. אשדוד, מכבי פתח תקווה, בני יהודה, בני סכנין, הפועל באר שבע, הפועל רעננה, הפועל אשקלון ועירוני קריית שמונה.

הקבוצות מהליגה הלאומית: בית”ר ת”א/רמלה, הפועל ירושלים, הפועל ראשון לציון, הפועל רמת גן.

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
קטעי וידאו
נגן
הזוי: השחף חדר למגרש וגרם לעצירת המשחק
נגן
השחקן הציע נישואין, השופט לא אהב את זה
נגן
מאמן צ'לסי משאיר את העיתונאים המומים
נגן
יש הכרעה: מי היא אשת הכדורגלן היפה ביותר
תמונות מהשטח
הפועל בש-מכבי חיפה
אובידיו חובאן עם הכדוררועי קהת
לוח משחקים
13/01/2017 מחזור 19
0 הפועל פ"ת
2 הפועל ראשל"צ
0 הפועל נצרת עילית
0 הפועל ניר רמה"ש
0 הפועל ירושלים
0 בית"ר ת"א/רמלה
0 מכבי הרצליה
2 הפועל עפולה
1 עירוני נשר
2 בני לוד
0 הפועל עכו
3 הפועל קטמון
1 הפועל ר"ג
1 מכבי נתניה
2 מכבי שעריים
1 מכבי אחי נצרת