יום חמישי, 21.06.2018 שעה 11:47
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|גיימינג|בריאות וכושר|מונדיאל 2018|הכי חריף בחבר'ה

"יכול להיות שיורו להוריד את הפועל ת"א ליגה"

ראשי המועדון נפגשו עם האוהדים ולא התכחשו לבעיות. ניסנוב: "אין לנו קשר לאצטדיון בבת ים או לכבירי", איוניר: "הפועל בלאומית - כמו ריאל בספרד" (83 תגובות)

18/06/2017 20:33 מאת מאור רחמני
מוטי איוניר איציק ניסנוב ועומר בוקסנבוים (נעם מורנו)
מוטי איוניר איציק ניסנוב ועומר בוקסנבוים (נעם מורנו)

כ-200 אוהדי הפועל תל אביב התכנסו הערב (ראשון) בבית הצנחן ברמת גן, למפגש פתוח בינם לבין בעלי המועדון, איציק ושרון ניסנוב, זאב גרינברג ובועז תושב. גם הצוות המקצועי הפגין נוכחות עם המאמן מוטי איוניר, העוזר ניב סידי והמנהל המקצועי של מחלקת הנוער עומר בוקסנבוים. 

הנושא אולי הקריטי ביותר עבור המועדון, שעלה כמובן במפגש, הוא נושא החובות לפיפ”א ואופ”א, שעלול להוליד עונשים נוספים למועדון. זאב גרינברג התייחס לנושא ואמר: “הבעיה היא שקיים ניגוד גדול בין בית המשפט הישראלי ופיפ”א. בחו"ל מכירים רק בשם של הקבוצה הפועל תל אביב וכאן מתייחסים לחברת הניהול. החובות של הנושים הזרים לא שלנו, אלא צריכים ליפול על קופת הנשייה. במסלול העונשי של פיפ”א יכול להיות שהם יורו להתאחדות להטיל על הפועל עונש משמעתי, הורדת נקודות או הורדת ליגה”.

ראשי הפועל תל אביב בפגישה עם האוהדים (נעם מורנו)

עוד באתר:

הקבוצה גם פרסמה במפגש את מחירי המנויים הרשמיים, אשר גררו לא מעט קולות מחאה מצד האוהדים שהגיעו. המחיר ליציע המזרחי הוא 750 למבוגר ו-690 לנוער, כאשר כרגע היציע המערבי לא ייפתח למכירה, אלא רק בהתאם לביקוש. לאחר דין ודברים שאף עלו לטונים גבוהים, הרגיע איציק ניסנוב את העניינים כשאמר: “בואו נשב עם כמה אוהדים ונדבר שוב על עניין המחירים. אנחנו לא גולדהאר, אלונה או שחר, אנחנו באנו מאהבה. לא פייר שאתם באים בטענות כאלה על כסף”.

עוד קודם, שרון ניסנוב היה הראשון לדבר ואמר: “אם יופיע אוליגרך שרוצה לקנות את הפועל ת"א נפנה את הדרך ונתן לו את הקבוצה על מגש של כסף. גם ביחס לליגת העל, יהיה לנו תקציב גדול”.

זאב גרינברג הוסיף: “התקציב של הפועל יהיה הגבוה בלאומית אי פעם, 15 מיליון שקלים. אין ספק, נצטרך להכניס את היד עמוק לכיס וכבר הכנסנו. אנחנו מדברים על מיליונים ונעשה זאת גם בעונה הבאה כדי לעלות ליגה. התחבטנו בנושא מחירי המנויים והחלטנו על הוזלה גדולה. אנחנו לא רוצים להיראות כמי עירוני נשר, מבלי לפגוע בהם, לא רוצה להיות כמוהם, לא במחירים ולא ברמה”, “מנוי שהיה עולה 850 עולה היום 690 ליציע המזרחי, האוהדים הביעו את מחאתם על המחירים הגבוהים בשנים האחרונות וגם כעת ביחס לקבוצות הליגה הלאומית”. 

זאב גרינברג (נעם מורנו)

“לקחנו אחריות על טיפול החובות ולא על התשלום. שכרנו שירותים של משרד עורכי דין שמטפלים בתיקים של כל נושה ונושה, והם עושים הצלחות גדולות. יש שחקן שחייבים לו 900 אלף יורו שבסוף אנחנו מתלבטים האם הוא צריך לשלם לנו 140 אלף יורו או שנוותר לו עליהם. אנו פועלים מול פיפ”א כי מדובר במועדון חדש לגמרי, החשיפה הכספית לחובות היא אפס כרגע כי הם מוקפאים. עד רגע זה לא התעוררה נגדנו שום בעיה באופ”א או בפיפ”א. מהחמישה בינואר אנחנו לא חייבים כסף לאף אחד. צריך להפריד בין הפן העונשי לפן הכספי. יכול להיות שניענש שלא באשמתנו אבל החובות לא שלנו”.

איציק ניסנוב התייחס לעמותת האוהדים ומעורבותה: “העמותה הייתה חלק מהמועדון אצל רמון וכבירי אבל לא ראיתי שזה הלך לכיוון טוב. רק הכניס קצת כסף לקבוצת רמון. זה לא היה נכון לערב איתם, הקהל לא צריך להיות חלק מהמועדון. יכול להיות שנצרף מספר נציגים לישיבות מדי פעם, אנחנו לא צריכים להקים קבוצה עם האוהדים, אנחנו לא שם”.

מצבם של ידין ודגני: “לידין ודגני יש חוזים בהפועל, אני לא צריך לצאת בהודעה שהם נשארים. לא צריך לומר על כל שחקן שהוא נשאר בהפועל, למה אתם לא שואלים על שי אליאס וגנדה? זה אותו דבר. גם גוטליב וגם אלטמן קיבלו הצעות גבוהות בינואר וזה טבעי שהם ירצו לעזוב כי יש להם קריירה קצרה. לא שחררנו אותם כדי להישאר בליגה למרות רעשי הרקע מהקהל”.

עומר בוקסנבוים ואיציק ניסנוב (נעם מורנו)

בשלב זה, החל לדבר המאמן מוטי איוניר: “הסגל עוד לא נסגר ויש עוד שחקנים שצריכים להגיע. אני לא חושב ששחקנים שמתלבטים אם להישאר, שלא יישארו. יש לנו משימה גדולה ומי שחושב על עצמו ועל כסף, של יהיה בהפועל. ג'ורדן פושה מחכה להזדמנות לשחק בצרפת, בינתיים כל שחקן שרצינו, הבאנו אותו”.

“לא כל שחקן שמתאים לליגת העל מתאים ללאומית. אקסברד וראש הם מהטובים ביותר בליגה הלאומית, מעבר לשחקנים המובילים שהבאנו, כולם מתאימים ללאומית, גם מבחינת מנטליות. אי אפשר לצפות בלאומית שכל ההרכב יהיו כוכבים. שחקנים עם הצעות מליגת העל דורשים מאתנו כפול כסף כי הם יורדים ליגה. קבוצות הלאומית יחכו לנו כל שבוע. הפועל בלאומית תהיה כמו ריאל מדריד בספרד, לתפוס עלינו כותרות”.

איציק ניסנוב: “גלבאן, ינקו, ידין ודגני הם מחצית מהתקציב שלנו”.

גרינברג התייחס לאצטדיון החדש: “האצטדיון בבת ים הוא שורה בעיתון ותו לא. מעולם לא הייתי בבת ים בשביל זה, לא קיבלתי הצעה או דבר כזה. אם אראה את כבירי או ויצמן ברחוב, לא אדע לזהות אותם. אנחנו מחכים לבלומפילד, אנו חלק מתכנון ומחכים לתשובה איפה המשרדים שלנו ימוקמו שם. האצטדיון בבת ים הוא כלום ושום דבר”.

מוטי איוניר (נעם מורנו)

גם איציק ניסנוב דיבר על הנושא: “אין מו"מ כזה לבניית האצטדיון בבת ים. כבירי ניגש למכרז כחברה פרטית שלו, הוא היה חייב לשים קבוצה כדי לגשת למכרז. לנו אין קשר לזה. נשחק בבלומפילד וזהו, אם הפועל הייתה ניגשת למכרז אולי היינו עושים כמה לירות. הדלת שלנו לא פתוחה לכבירי. אם הסינים יראו לנו שהם ישקיעו כמו גולדהאר למשל, גם האינטרס שלכם יהיה שנמכור”.

עומר בוקסנבוים: “אמרתי מההתחלה שמאמן הנוער יהיה עוזר המאמן בבוגרים. הבעלים אהבו את  זה, זה מבורך. עכשיו יש לנו צינור ישיר בין הנוער לבוגרים. איוניר הוסיף: “הרבה שחקני בית מוכשרים חוזרים להפועל, אני תמיד שילבתי צעירים ולא פחדתי. כל החוזים הם לטווח ארוך. לא נשאל שחקן בלי אופציה. הכל כדי לבנות את הפועל להרבה שנים”.

בוקסנבוים: “לא מעניין אותי מה קורה במכבי ת”א או מכבי חיפה, אלא רק לשפר את הנוער של הפועל ולייצר שחקני בוגרים. באתי במטרה שהשחקן הוא קדוש, השחקנים לפני המאמנים. הכל כדי לשפר כל שחקן אינדיבידואלית”.

עומר בוקסנבוים (נעם מורנו)

גרינברג דיבר על מקרה אלי בואנו: “התקציב שלנו הוא כמעט חצי מהתקציב הקודם, כל עובדי המועדון התבקשו לקצץ. אין הבדל בין בואנו לשאר העובדים, לא התחשבנו בגילו. הוא קיבל הצעה סופר הוגנת, הוא יקבל מסיבת פרידה מכובדת ומנוי לכל החיים וייצא לגמלאות בכבוד“.

איציק ניסנוב התייחס לפרסומים שונים אודות המועדון: “יש בעיה של הדלפות מתוך המועדון שנטפל בה, אנחנו מנסחים קוד אתי שנחתום עליו כולל מכונת אמת. לא עצרנו בעונה שעברה, מקווה שזה יעזור”.

גרינברג התייחס לתקרית מסיום העונה שעברה: “האוהדים חייבים להגיע לאימונים, זה טוב לשחקנים, אבל לדשא לא ייכנסו יותר אוהדים”.

מוטי איוניר (נעם מורנו)

איוניר נשאל על תפקידו כפרשן: “אני לא פרשנתי בחצי השנה האחרונה, לפני חודש ביקשו ממני לפרשן את משחקי הנבחרת. אם אעשה טלויזיה זה רק את הנבחרת. כשנתחיל את האימונים לא אפרשן אף משחק, רק עוד ארבעה משחקי נבחרת”.

“אם דגני וידין לא יישארו זה בגללם, מבחינתנו הם נשארים. איציק הבטיח לי שיביא מחליפים אם הם לא יישארו”. איציק ניסנוב התייחס גם הוא: “אם אחד משניהם יגיד שהוא לא רוצה להישאר, מה אוכל לעשות?” עוד הוסיף בנושא המקצועי: “אפשר לעשות וולקאם גם לרמזי ספורי וגם ללקס למרות שאנחנו לא הוצאנו עדיין”.

שרון ניסנוב: “אנחנו במו"מ על גוטליב עם כמה קבוצות, אם נקבל את התשלום שאנחנו דורשים, הוא ישוחרר. אם לא, אנחנו נשאיר אותו עד שנקבל את המחיר שאנחנו רוצים”.

אביחי ידין ואוראל דגני. יישארו? (אחמד מוררה)

גרינברג אישר את הדברים שפורסמו לראשונה ב-ONE לגבי מתחם האימונים: “יש בוולפסון שני דונם פנויים, הגשנו בקשה לפני חמישה חודשים. העירייה אישרה עקרונית וגם מהאדריכל ונבנה אקדמיה של 1500 מטר, מקווים שנתחיל לבנות בעוד שנתיים”.

עוד הוסיף: “הגענו חדשים לכדורגל, עשינו הרבה טעויות ויש להן משקל גם בנושא המכות באימון אחרון לשני הצדדים יש אשמה. התלונה הוגשה לא על ידנו, אלא השוטרים עשו זאת בעצמם”. שרון ניסנוב אמר בנושא: “בפעם הבאה שיקרה דבר כזה ויפרצו לכר הדשא אני אישית אגיש תלונה נגדם”. איציק ניסנוב: “שחקן אחד הגיב בצורה שהוא לא היה צריך להגיב כי קיללו אותו. השערים לא נפתחו אלא נפרצו ואוהדים רדפו אחרי שחקנים”.

ראשי המועדון נשאלו על מעורבותו של מני ויצמן, גרינברג ענה: “לא ויצמן ולא השני כבירי, אנחנו לא קשורים אליו. מחנה האימונים בפולין לא קשור אליו, היה רעיון לעבור ביום האחרון לברלין וגם על זה ויתרנו”

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןהפריסטיילר לא ריחם על קשרה של נבחרת ברזיל
הגיע למלון של ברזיל והשחיל את קאסמירו
נגןכריסטיאנו רונאלדו בפרסומת חדשה לנייקי
זה הסוד של רונאלדו לבעיטה חופשית מוצלחת
נגןחבייאר אוהד מקסיקו קיבל כרטיס אדום מאשתו
כך יעשה לחבר שהבריז מהנסיעה למונדיאל
נגןההסבר לחגיגה המשונה של רונאלדו במשחק מול ספרד
קלטתם? רונאלדו שלח עקיצה למסי במשחק