חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|ONE ביזנס|ONE Mail דואר ONE|מדור בריאות וכושר
 

פאקו וג'ורדי הגיעו לצפות במשחקה של בני יהודה

פאקו וג'ורדי הגיעו לצפות במשחקה של בני יהודה
 

הגארד קוואמה וון חתם בקבוצת הבת של מכבי ת"א

הגארד קוואמה וון חתם בקבוצת הבת של מכבי ת"א
 

וומבלי יארח את גמר יורו 2020, טדי לא ברשימה

וומבלי יארח את גמר יורו 2020, טדי לא ברשימה

1:1 בין מרמורק לקביליו, יחזקאל: סימן טוב לבאות

1:1 בין מרמורק לקביליו, יחזקאל: סימן טוב לבאות

אימון ריצה לבניון, בחיפה לא מרוצים ממשחק ההגנה

אימון ריצה לבניון, בחיפה לא מרוצים ממשחק ההגנה
(פרסומת) 

ברקוביץ': הלוואי והיו לי עשרה אבוטבול בהפועל

ברקוביץ': הלוואי והיו לי עשרה אבוטבול בהפועל

בבית"ר י-ם עובדים על אזרוחו של סזאר ארסו

בבית"ר י-ם עובדים על אזרוחו של סזאר ארסו

לא רק השחקנים: "אחים לסמל" לקראת ראה"ש

לא רק השחקנים: "אחים לסמל" לקראת ראה"ש

מאמן הכדורגל אברם גרנט ואשתו צופית נפרדו

מאמן הכדורגל אברם גרנט ואשתו צופית נפרדו

סוארס כשיר וייפתח, ארבייטמן ערך אימון מלא

סוארס כשיר וייפתח, ארבייטמן ערך אימון מלא

כיוואן או כהן יפתחו, דוידוב ובלו ייעדרו באשדוד

כיוואן או כהן יפתחו, דוידוב ובלו ייעדרו באשדוד

יוסי מזרחי: יש לנו קבלת ההחלטות רעה ברחבה

יוסי מזרחי: יש לנו קבלת ההחלטות רעה ברחבה

מוגרבי: חייבים לנצח, האדזיץ' יחליף את סיידר

מוגרבי: חייבים לנצח, האדזיץ' יחליף את סיידר

לוגסי יושאל גם העונה, מכ' פ"ת כבר פנתה לקשר

לוגסי יושאל גם העונה, מכ' פ"ת כבר פנתה לקשר
(פרסומת) 

צ'מברליין: יש לנו שחקנים שמרימים קצב ברגע אחד

צ'מברליין: יש לנו שחקנים שמרימים קצב ברגע אחד

אברה: יובנטוס תוכיח למילאן מי הבוס באיטליה

אברה: יובנטוס תוכיח למילאן מי הבוס באיטליה

מחר ב-21:00: איתי שכטר ונאנט מארחים את ניס

מחר ב-21:00: איתי שכטר ונאנט מארחים את ניס

מוריניו: היחסים ביני לבין רונאלדו כלל לא קיימים

מוריניו: היחסים ביני לבין רונאלדו כלל לא קיימים

שלט אנטישמי ביציעי פרטיזן: רק יהודים וכוסיות

שלט אנטישמי ביציעי פרטיזן: רק יהודים וכוסיות
(פרסומת) 

איגוד הכדורסל חייב למנהלת הנשים 600 אלף ש"ח

איגוד הכדורסל חייב למנהלת הנשים 600 אלף ש"ח

הלם וסטירת לחי: במכבי לא מעכלים את ההפסד

הלם וסטירת לחי: במכבי לא מעכלים את ההפסד

רמי הדר: לאמן את מכבי חיפה זה אתגר גדול עבורי

רמי הדר: לאמן את מכבי חיפה זה אתגר גדול עבורי

"זו הכנה נחמדה אבל השאיפות שלנו גבוהות יותר"

"זו הכנה נחמדה אבל השאיפות שלנו גבוהות יותר"
(פרסומת) 

"קובי בראיינט ישקיע 350 א' יורו ברכישת בולוניה"

"קובי בראיינט ישקיע 350 א' יורו ברכישת בולוניה"

מעיין דוידוביץ' זכתה במדלית ארד באל' העולם

מעיין דוידוביץ' זכתה במדלית ארד באל' העולם

צליחת הכנרת ע"ש יעקב חסיד תצא לדרך בפעם ה-61

צליחת הכנרת ע"ש יעקב חסיד תצא לדרך בפעם ה-61

נה לי הודיעה על פרישה: "הצעד המתבקש עבורי"

נה לי הודיעה על פרישה: "הצעד המתבקש עבורי"

כללים לבניית תוכנית אימונים עם מאמן כושר

כללים לבניית תוכנית אימונים עם מאמן כושר

הלינקדין של תעשיית הספורט יחסוך לקבוצות כסף

הלינקדין של תעשיית הספורט יחסוך לקבוצות כסף
ירושלים נשארה בחוץ: הוכרזו 13 הערים...
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
כדורגל רומניה
'18 1
0
גז מתאן מדיאש
ויטורול קונסטנטה
כדורגל פינלנד
'18 1
0
יארו
קופס
גביע ווינר גמר
78
81
מכבי ת"א
הפועל ירושלים
הליגה האירופית מחזור - 1
0
0
קרבאח אגדם
סנט אטיין
0
1
דנייפרופטרובסק
אינטר
1
1
בורוסיה מנשנגלדבאך
ויאריאל
3
2
אפולון לימסול
פ.צ. ציריך
0
0
קלאב ברוז'
טורינו
2
0
פ.צ. קופנהאגן
ה.י.ק. הלסינקי
0
0
פרטיזן בלגרד
טוטנהאם
1
1
בשיקטאש
אסטרס טריפוליס
2
2
רד בול זלצבורג
סלטיק
5
1
דינמו זאגרב
אסטרה ג'יורג'יו
1
0
פ.ס.וו. איינדהובן
אשטוריל
1
2
פנאתינאיקוס
דינמו מוסקבה
1
2
מטאליסט חרקוב
טרבזונספור
2
0
סטנדרד ליאז`
רייקה
2
0
סביליה
פיינורד
1
1
ליל
קרסנודאר
4
1
אברטון
וולפסבורג
5
0
יאנג בויז
סלובן ברטיסלבה
3
1
נאפולי
ספרטה פראג
6
0
סטיאווה בוקרשט
אלבורג
0
3
ריו אבה
דינמו קייב
6
1
פאוק סלוניקי
דינמו מינסק
3
0
פיורנטינה
גנגאן
1
0
לגיה ורשה
לוקרן
ליגת אורביט (תיכונים) מחזור - 1
63
48
עמק חרוד
ויצ"ו נהלל
כדורגל איסלנד
1
1
אף.אייג'
קיי.אר
0
1
ויקינגור רקיאוויק
סטיארנן
דנמרק ליגה שניה
0
1
ארהוס
ויילה
שבדיה ליגה שניה
3
1
יונקופינג
סיריוס
ליגה ברזילאית מחזור - 22
2
0
קרוזיירו
אתלטיקו פארננסה
3
1
ויטוריה
פלומיננזה
1
1
פיגוורנסה
קריסיאומה
0
0
ספורט רסיפה
אינטרנסיונל
2
3
בוטאפוגו
באהיה
3
1
קוריטיבה
סאו פאולו
2
2
פלמייראס
פלמנגו
גביע ארגנטינאי
1
2
סן לורנצו
דיפנסה ג'סטיסיה
סוד אמריקנה
2
2
אוניברסיטריו דה סוקרה
אוניברסידד סזאר
2
0
ליברטד אסונסיון
ברצלונה ספורטינג קלאב
2
0
ריבר פלייט
גודוי קרוז
כדורגל פרו
2
1
אליאנסה לימה
אינטי גאס
ליגה א' צפון מחזור - 1
0
3
הפועל הרצליה
עירוני קרית-אתא
ליגת אורביט (תיכונים) מחזור - 1
51
41
היובל הרצליה
הריאלי חיפה
90
45
אחד העם פ"ת
עירוני ט' ת"א
87
92
גימנסיה ראשל"צ
הראל מבשרת ציון
75
80
רוטברג רמה"ש
ק. שרת חולון
ליגה לאומית מחזור - 3
0
1
עירוני טבריה
הפועל כפ"ס
2
3
מכבי הרצליה
הפועל נצרת-עילית
3
2
הפועל ירושלים
הפועל עפולה
0
0
בני-לוד
הפועל ר"ג
0
1
בני יהודה
עירוני קרית-גת
ליגה ספרדית מחזור - 4
22:00
אלצ`ה
אייבר
ליגה גרמנית מחזור - 4
21:30
פרייבורג
הרטה ברלין
ליגה צרפתית מחזור - 6
21:30
בורדו
אביאן
ליגה הולנדית מחזור - 6
21:00
ווילם II
נאק ברדה
ליגה בלגית מחזור - 8
21:30
שרלרואה
זולט וורגם
ליגה רוסית מחזור - 8
19:00
ארסנל טולה
מורדוביה סארנסק
ליגה טורקית מחזור - 3
20:00
אסקיסהירספור
גנצ'לרבירליג'י
ליגה פורטוגלית מחזור - 5
22:30
גימארייש
פאסוס פריירה
ליגה סקוטית מחזור - 7
21:45
פרטיק
סט. מירן
ליגה פולנית מחזור - 9
19:00
שלאסק וורוצלאב
קורונה קיאלצה
21:30
לכיה גדנסק
פוגון סזצין
גביע שוויצרי 32 האחרונות
20:30
לוזאן
תון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 4
20:00
קארפי
טראפני
22:00
ספציה
וירטוס אנטליה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 6
19:30
איינטרכט בראונשווייג
דארמשטד
19:30
אוהה
סט. פאולי
19:30
אלן
סנדהאוסן
צרפת ליגה שניה מחזור - 7
21:00
אוקזר
אז`קסיו
21:00
שאטורו
נאנסי
21:00
קרטייה
קלרמונט
21:00
גפק'ו אז'קסיו
דיז'ון
21:00
לאבאל
אנז`ר
21:00
ניור
ולנסיאן
21:00
סושו
נים
21:00
ברסט
ארלה
21:00
טור
אורליאן
כדורגל רומניה
'18 1
0
גז מתאן מדיאש
ויטורול קונסטנטה
21:00
טרגו מורס
ראפיד בוקרשט
כדורגל פינלנד
'18 1
0
יארו
קופס
כדורגל נורבגיה
20:00
בראן
סאנדנס
כדורגל שבדיה
20:00
גטבורג
גפלה
כדורגל אירלנד
21:05
בריי וונדררס
סט.פטריק
21:45
אטלון
בוהמיינס
כדורגל צ'כיה
21:15
מלאדה בולסלאב
טפליצה
כדורגל קרואטיה
19:00
לוקומוטיבה
זאדאר
כדורגל דנמרק
19:30
ראנדרס
סילקבורג
ליגה ברזילאית מחזור - 22
1
1
קורינתיאנס
שאפוקואנסה
2
3
גויאש
אתלטיקו מיניירו
0
0
גרמיו
סאנטוס
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 8

קילמס
לאנוס
ליגה א' דרום מחזור - 1
1
1
הפועל מורשה רמה"ש
מכבי קרית מלאכי
1
0
מכבי שעריים
הפועל כפר-שלם
3
2
הפועל אזור
מכבי ב"ש
3
0
מ.ס. שיכון המזרח
הפועל הוד-השרון
2
1
בית"ר כפ"ס
הפועל מחנה-יהודה
1
1
מכבי קביליו יפו
הפועל מרמורק
4
2
סקציה נס ציונה
מ.ס כפר-קאסם
1
0
הפועל אשקלון
מכבי עמישב פ"ת
ליגה א' צפון מחזור - 1
1
0
מ.ס. גבעת אולגה
בית"ר נהריה
0
0
עירוני נשר
מכבי צור-שלום
4
1
מכבי ד.א. כרמל
הפועל בית-שאן
2
1
הפועל אסי גלבוע
מכבי א.א.פאחם
1
2
הפועל מגדל-העמק
מכבי מעלות תרשיחא
0
1
הפועל חדרה
איחוד מג'דל כרום
כדוריד מחזור - 1
26
36
הפועל ר"ג
מכבי ת"א
31
31
הפועל אשדוד
מכבי ראשל"צ
27
24
א.ס. רמה"ש
א.כ. נס-ציונה
29
30
עירוני רחובות
בני הרצליה
25
26
מ.כ. חולון
מכבי ק. מוצקין
27
18
הפועל ראשל"צ
אס"א ת"א
גביע ארגנטינאי
0
1
ראסינג קלאב
ארגנטינוס ג'וניורס
סוד אמריקנה
2
1
אמלק
סי.איי ריבר פלייט
3
0
בוקה ג'וניורס
רוסאריו סנטרל
ליגת ווינר מחזור - 2
18:00
הפועל פ"ת
הפועל ב"ש
19:00
הפועל חיפה
מ.ס. אשדוד
19:00
בני סכנין
הפועל עכו
19:30
מכבי נתניה
מכבי פ"ת
20:10
עירוני ק"ש
הפועל ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 5
14:45
ק.פ.ר
סטוק סיטי
17:00
אסטון וילה
ארסנל
17:00
ברנלי
סנדרלנד
17:00
ניוקאסל
האל
17:00
סוונסי
סאות`המפטון
19:30
ווסטהאם
ליברפול
ליגה ספרדית מחזור - 4
17:00
לה-קורוניה
ריאל מדריד
19:00
אתלטיק בילבאו
גרנאדה
21:00
אתלטיקו מדריד
סלטה ויגו
23:00
אספניול
מלאגה
ליגה איטלקית מחזור - 3
19:00
צ'זנה
אמפולי
21:45
מילאן
יובנטוס
ליגה גרמנית מחזור - 4
16:30
אוגסבורג
ורדר ברמן
16:30
שאלקה
איינטרכט פרנקפורט
16:30
המבורג
באיירן מינכן
16:30
פאדרבורן
האנובר 96
16:30
שטוטגרט
הופנהיים
19:30
מיינץ
בורוסיה דורטמונד
ליגה צרפתית מחזור - 6
18:00
מארסיי
ראן
21:00
לוריין
ריימס
21:00
מץ
באסטיה
21:00
נאנט
ניס
21:00
טולוז
קון
ליגה הולנדית מחזור - 6
19:30
אקסלסיור רוטרדם
דורדרכט
20:45
דן האג
גו אהד איגלס
21:45
ויטסה ארנהיים
הירנביין
ליגה בלגית מחזור - 8
19:00
מוסקרון
גנק
21:00
אנדרלכט
סרקל ברוז'
21:00
אוסטנד
גנט
21:00
ווסטרלו
ליארסה
ליגה רוסית מחזור - 8
11:00
דינמו אופה
אוראל
13:30
רוסטוב
זניט סנט. פטרסבורג
16:00
קובאן
רובין קאזאן
19:00
ספרטק מוסקבה
טרק גרוזני
ליגה טורקית מחזור - 3
17:00
ארצ'יאספור
אקהיסאר
20:00
בליקסירספור
גלאטסראיי
20:00
מרסין אידמניורדו
ריזספור
ליגה קפריסאית מחזור - 4
19:00
איה נאפה
אפואל ניקוסיה
20:00
נאה סאלאמיס
אתניקוס אקנאס
ליגה יוונית מחזור - 4
16:00
קסאנטי
לבאדיאקוס
18:15
אופי כרתים
אטרומיטוס
20:30
אולימפיאקוס
וורויה
ליגה סקוטית מחזור - 7
17:00
אברדין
רוס קאונטי
17:00
המילטון
קילמרנוק
17:00
אינברנס
סט. ג'ונסטון
ליגה פורטוגלית מחזור - 5
18:00
פנאפיל
ויטוריה סטובאל
22:15
נסיונאל מדיירה
בראגה
ליגה פולנית מחזור - 9
16:30
פיאסט גליביצה
קרקוביה קראקוב
19:00
פודבסקידזי
גורניק ז`בז`ה
21:30
לך פוזנאן
זביצ`ה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 8
21:15
אסטודיאנטס
חימנסיה לה-פלאטה
22:15
אולימפו
בלגראנו
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 8
14:15
ווטפורד
בורנמות'
17:00
ברייטון
בלקפול
17:00
דרבי קאונטי
קרדיף סיטי
17:00
פולהאם
בלקבורן
17:00
לידס
האדרספילד
17:00
מידלסברו
ברנטפורד
17:00
מילוול
נוטינגהאם
17:00
נוריץ`
בירמינגהאם
17:00
רות'רהאם
צ`רלטון
17:00
שפילד וונסדיי
רדינג
17:00
וולבס
בולטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 4
16:00
בארי
ליבורנו
16:00
בולוניה
קרוטונה
16:00
ברשיה
טרנאנה
16:00
קטאניה
מודנה
16:00
צ'יטאדלה
פסקארה
16:00
לאטינה
אבלינו
16:00
פרוג'יה
ויצ'נזה
16:00
פרו ורצ'לי
וארזה
16:00
וירטוס לאנסיאנו
פרוזינונה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 6
14:00
FSV פרנקפורט
בוכום
14:00
גרויתר פירת`
קייזרסלאוטרן
14:00
מינכן 1860
אינגולשטאדט
צרפת ליגה שניה מחזור - 7
15:00
לה האבר
טרואה
ספרד ליגה שניה מחזור - 5
17:00
רקראטיבו הואלבה
לוגו
19:00
ברצלונה ב`
ליאגוסטרה
19:00
מיראנדס
ספורטינג חיחון
19:15
סראגוסה
אלאבס
21:00
לאס פאלמאס
אלקורקון
21:00
סבאדל
פונפראדינה
כדורגל סלובניה
17:00
קופר
מאריבור
כדורגל שבדיה
17:00
ברומפויקרנה
האקן
17:00
פלקנברג
אורברו
כדורגל רומניה
16:00
קונקורדיה
בוטוסאני
18:30
אוטלול גלאטי
קלוז'
21:00
דינמו בוקרשט
לאסי
כדורגל קרואטיה
17:00
איסטרה
זאגרב
20:00
ספליט
היידוק ספליט
ליגת העל לנוער מחזור - 2
10:30
בית"ר טוברוק
הפועל פ"ת
11:00
הפועל ר"ג
עירוני ק"ש
11:00
מכבי פ"ת
מכבי ת"א
11:00
הפועל חיפה
סקציה נס ציונה
11:00
מ.ס. אשדוד
בית"ר ירושלים
12:00
הפועל ראשל"צ
מכבי חיפה
12:00
הפועל ת"א
הפועל ב"ש
12:30
הפועל רעננה
מכבי נתניה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 8

קילמס
לאנוס
ליגה א' צפון מחזור - 1
20:00
הפועל קטמון
מ.ס כרמיאל צפת
גליצ'ים    
אברהם וצופית נפרדים
גרושתו של...
ספורט בטלוויזיה
יום שישי 19.09.2014
19:25:  כדורגל- גרמנית שניה, בראונשווייג נגד דארמשטד
21:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, פרייבורג נגד הרטה ברלין
22:25:  כדורגל- ליגה פורטוגלית, גימארייש נגד פאסוס פריירה
15:00:  קפיצות סקי
20:00:  אופנועי שטח
02:00:  בייסבול יום שבת- ניו יורק ינקיז נגד טורונטו בלו גייז
16:00:  כדוריד- הפועל ר"ג נגד מכבי ת"א
תמונת הסקר
האם גביע ווינר הוא התואר האחרון של הפועל ירושלים העונה?
שלח