חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|ONE ביזנס|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות|ספורטאי השנה
 

פריצה נכנס לרשימה מכובדת עם זלאטן ומוריניו

פריצה נכנס לרשימה מכובדת עם זלאטן ומוריניו
 

סוזה: תודה למכבי על התמיכה, מקווה שניפגש

סוזה: תודה למכבי על התמיכה, מקווה שניפגש
 

סטטוס קוו: 1:1 בין בני יהודה להפועל כפ"ס

סטטוס קוו: 1:1 בין בני יהודה להפועל כפ"ס

אבוקסיס: היינו עדיפים, צריכים לנצל יותר מצבים

אבוקסיס: היינו עדיפים, צריכים לנצל יותר מצבים

אוהדי הפועל ת"א הגיעו לאימון וקיללו את רמון

אוהדי הפועל ת"א הגיעו לאימון וקיללו את רמון
(פרסומת) 

ורד, משומר ומויאל מחוץ לסגל של מכבי חיפה

ורד, משומר ומויאל מחוץ לסגל של מכבי חיפה

רן רול ודיא סבע צפויים לחזור להרכב מכבי נתניה

רן רול ודיא סבע צפויים לחזור להרכב מכבי נתניה

אבו נהיה ובויוביץ' יתפסו את מקומם של גדיר וריאן

אבו נהיה ובויוביץ' יתפסו את מקומם של גדיר וריאן

בכר מתלבט לגבי הקישור, סולארי יפתח באשדוד

בכר מתלבט לגבי הקישור, סולארי יפתח באשדוד

בהפ' פ"ת מצפים ל-5,000 צופים, דיין צפוי לפתוח

בהפ' פ"ת מצפים ל-5,000 צופים, דיין צפוי לפתוח

לאלה ישוב לחוד של עטר, רוצ'ט וקוראץ' מועמדים

לאלה ישוב לחוד של עטר, רוצ'ט וקוראץ' מועמדים

אלישע לא יערוך שינויים ב-11 לקראת בית"ר י-ם

אלישע לא יערוך שינויים ב-11 לקראת בית"ר י-ם

לידור כהן: אין לי הסבר למה אני לא מביא מספרים

לידור כהן: אין לי הסבר למה אני לא מביא מספרים
(פרסומת) 

קסיאס יערוך את הופעתו ה-700: אין לי מה להוכיח

קסיאס יערוך את הופעתו ה-700: אין לי מה להוכיח

אריק אבידל הודיע רשמית על פרישה מכדורגל

אריק אבידל הודיע רשמית על פרישה מכדורגל

דה חאה סיכם עד 2020, סיטי חומדת את סטרלינג

דה חאה סיכם עד 2020, סיטי חומדת את סטרלינג

לא תיערך הצבעה חוזרת בדבר אירוח המונדיאלים

לא תיערך הצבעה חוזרת בדבר אירוח המונדיאלים
(פרסומת) 

אוחיון ורנדל כיכבו עם 8.5, סופו איכזב עם 4.5

אוחיון ורנדל כיכבו עם 8.5, סופו איכזב עם 4.5

שחקני מכבי ת"א השיקו את SONY XPERIA Z3

שחקני מכבי ת"א השיקו את SONY XPERIA Z3

לינהארט יעזוב, גודס לוחץ להחתים את סלוטר

לינהארט יעזוב, גודס לוחץ להחתים את סלוטר

עוד סיבוב בירוק: מורן רוט חתם במכבי חיפה

עוד סיבוב בירוק: מורן רוט חתם במכבי חיפה
(פרסומת) 

רונדו: אני מקווה שנבנה משהו מיוחד בדאלאס

רונדו: אני מקווה שנבנה משהו מיוחד בדאלאס

מועמדת חדשה: ראג'ון רונדו עבר לדאלאס מאבריקס

מועמדת חדשה: ראג'ון רונדו עבר לדאלאס מאבריקס

גולדן סטייט גברה על אוקלהומה, ניצחון לפליקנס

גולדן סטייט גברה על אוקלהומה, ניצחון לפליקנס

גלושקו גברה על פאר וזכתה באליפות ישראל

גלושקו גברה על פאר וזכתה באליפות ישראל

סלע זכה באליפות ישראל עם 1:6 ו-2:6 על לשם

סלע זכה באליפות ישראל עם 1:6 ו-2:6 על לשם

מגף על פני המים: מוטי לוי והוויקבורד באיטליה

מגף על פני המים: מוטי לוי והוויקבורד באיטליה

אז למה באמת שווה להשקיע באימונים גם בחורף?

אז למה באמת שווה להשקיע באימונים גם בחורף?

זוג נעליים שג'ורדן נעל בקולג' נמכרו ב-33 א' דולר

זוג נעליים שג'ורדן נעל בקולג' נמכרו ב-33 א' דולר
שחקני ליגת העל 2014/15 הם בני 25.8,...
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
יורוליג שלב 1 מחזור - 10
רבע 2 22
28
ניז'ני נובגורוד
אוניקס קאזאן
יורוליג שלב 1 מחזור - 10
81
73
מכבי ת"א
מלאגה
90
70
ריאל מדריד
אנאדולו אפס
88
56
צסק"א מוסקבה
לימוז'
96
101
זגורז'לץ
מילאנו
103
65
ולנסיה
נפטונאס
79
74
גלאטסראיי
אולימפיאקוס
גביע המלך הספרדי 32 האחרונות גומלין
2
2
אתלטיקו מדריד
ל'הוספיטאלט
1
0
אלצ`ה
ויאדוליד
1
0
אתלטיק בילבאו
אלקויאנו
4
1
מלאגה
לה-קורוניה
ליגה איטלקית מחזור - 16
1
3
קליארי
יובנטוס
2
0
נאפולי
פארמה
גביע הולנדי שמינית גמר
6
0
אקסלסיור רוטרדם
נאק ברדה
0
4
אייאקס
ויטסה ארנהיים
ליגה יוונית מחזור - 15
3
0
פאס ג`יאנינה
פאוק סלוניקי
4
2
קסאנטי
פנאתינאיקוס
גביע פורטוגלי שמינית גמר
1
2
בנפיקה ליסבון
בראגה
גביע טורקי
0
0
טרבזונספור
אקהיסרספור
0
1
בשיקטאש
ריזאספור
צרפת ליגה שניה מחזור - 18
1
1
סושו
אנז`ר
ליגת אורביט (תיכונים) חצי גמר משחק 1
72
108
בליך רמת גן
מטרו-ווסט רעננה
נ.ב.א
106
111
שארלוט
פיניקס
98
127
קליבלנד
אטלנטה
109
92
בוסטון
אורלנדו
106
117
דטרויט
דאלאס
87
105
מיאמי
יוטה
105
89
טורונטו
ברוקלין נטס
116
117
סן-אנטוניו
ממפיס
104
97
פורטלנד
מילווקי
111
115
דנבר
יוסטון
102
100
קליפרס
אינדיאנה
ליגת אורביט (תיכונים) חצי גמר משחק 1
81
74
כצנלסון כפ"ס
הראל מבשרת ציון
ליגה לאומית מחזור - 16
1
1
הפועל ניר רמה"ש
מכבי אחי נצרת
2
2
מכבי יבנה
הפועל ירושלים
1
1
עירוני קרית-גת
הכח עמידר ר"ג
0
0
מכבי הרצליה
עירוני טבריה
0
0
הפועל נצרת-עילית
בני-לוד
1
0
הפועל ר"ג
בית"ר ת"א/רמלה
1
1
הפועל כפ"ס
בני יהודה
ליגה ספרדית מחזור - 16
21:45
סלטה ויגו
אלמריה
ליגה גרמנית מחזור - 17
21:30
מיינץ
באיירן מינכן
ליגה צרפתית מחזור - 19
21:30
לאנס
ניס
ליגה הולנדית מחזור - 17
21:00
הירנביין
דן האג
ליגה טורקית מחזור - 14
20:00
ארצ'יאספור
פנרבחצ'ה
ליגה פורטוגלית מחזור - 14
22:30
פורטו
ויטוריה סטובאל
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 22
21:45
מילוול
בולטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 19
20:00
וירטוס לאנסיאנו
קארפי
22:00
אבלינו
בולוניה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 19
19:30
קרלסרוהה
FSV פרנקפורט
19:30
פורטונה דיסלדורף
אוניון ברלין
19:30
היידנהיים
איינטרכט בראונשווייג
צרפת ליגה שניה מחזור - 18
21:00
אוקזר
ניור
21:00
שאטורו
דיז'ון
21:00
לאבאל
ולנסיאן
21:00
נאנסי
קלרמונט
21:00
נים
אורליאן
21:00
טור
לה האבר
אנגליה ליגה מחוזית
21:45
בריסטול רוברס
גייטסהד
21:45
גרימסבי
פורסט גרין
יורוליג שלב 1 מחזור - 10
19:45
ז`לגיריס קובנה
דינמו ססארי
20:00
הכוכב האדום בלגרד
לבוראל קוצ'ה
21:15
אלבה ברלין
צדביטה זאגרב
22:00
פנאתינאיקוס
ברצלונה
22:00
פנרבחצ'ה אולקר
באיירן מינכן
רבע 2 22
28
ניז'ני נובגורוד
אוניקס קאזאן
ליגה צרפתית סל מחזור - 13
21:00
לה האבר
נאנטר
21:30
אורטז
שולה
ליגה א' דרום מחזור - 13
1
1
מכבי ב"ש
הפועל מחנה-יהודה
0
2
מכבי שעריים
בית"ר כפ"ס
2
2
מכבי קרית מלאכי
סקציה נס ציונה
0
1
מ.ס כפר-קאסם
הפועל מרמורק
2
2
מ.ס. שיכון המזרח
מכבי עמישב פ"ת
1
2
הפועל אזור
הפועל כפר-שלם
ליגה א' צפון מחזור - 13
1
1
הפועל חדרה
מכבי ד.א. כרמל
2
2
איחוד מג'דל כרום
הפועל מגדל-העמק
1
0
עירוני קרית-אתא
מ.ס כרמיאל צפת
0
1
הפועל אסי גלבוע
מ.ס. גבעת אולגה
2
4
מכבי א.א.פאחם
עירוני נשר
1
3
הפועל בית-שאן
הפועל הרצליה
0
1
מכבי מעלות תרשיחא
הפועל קטמון
0
3
מכבי צור-שלום
בית"ר נהריה
כדוריד- גביע המדינה
36
26
מכבי ראשל"צ
הפועל אשדוד
28
29
א.ס רמה"ש
מכבי ת"א
32
26
מ.כ חולון
מכבי ק.מוצקין
26
31
אס"א ת"א
הפועל ראשל"צ
נ.ב.א
103
97
שיקאגו
ניו-יורק
90
99
יוסטון
ניו-אורלינס
107
108
סקרמנטו
מילווקי
114
109
גולדן סטייט
אוקלהומה סיטי
ליגת ווינר מחזור - 14
18:00
הפועל חיפה
הפועל עכו
18:00
עירוני ק"ש
מ.ס. אשדוד
18:30
הפועל פ"ת
הפועל רעננה
18:45
בני סכנין
מכבי חיפה
19:30
מכבי נתניה
הפועל ת"א
ליגת העל לנוער מחזור - 12
12:00
מכבי ת"א
מכבי חיפה
כדורגל גמר גביע העולם לקבוצות
21:30
ריאל מדריד
סן לורנסו
כדורגל גביע העולם לקבוצות
18:30
קרוס אסול
אוקלנד סיטי
ליגה אנגלית מחזור - 17
14:45
מנצ`סטר סיטי
קריסטל פאלאס
17:00
אסטון וילה
מנצ`סטר יונייטד
17:00
האל
סוונסי
17:00
ק.פ.ר
ווסט ברומיץ`
17:00
סאות`המפטון
אברטון
17:00
טוטנהאם
ברנלי
17:00
ווסטהאם
לסטר
ליגה ספרדית מחזור - 16
17:00
ברצלונה
קורדובה
19:00
לבאנטה
ריאל סוסיאדד
21:00
אייבר
ולנסיה
23:00
ראיו ואיקאנו
אספניול
ליגה איטלקית מחזור - 16
19:00
סאסואולו
צ'זנה
21:45
רומא
מילאן
ליגה גרמנית מחזור - 17
16:30
באייר לברקוזן
איינטרכט פרנקפורט
16:30
אוגסבורג
בורוסיה מנשנגלדבאך
16:30
שאלקה
המבורג
16:30
שטוטגרט
פאדרבורן
16:30
ורדר ברמן
בורוסיה דורטמונד
19:30
וולפסבורג
פ.צ. קלן
ליגה צרפתית מחזור - 19
18:00
פאריס סן-ז`רמן
מונפלייה
21:00
קון
באסטיה
21:00
לוריין
נאנט
21:00
מץ
מונאקו
21:00
ראן
ריימס
21:00
טולוז
גנגאן
ליגה הולנדית מחזור - 17
19:30
קמבור
זוולה
20:45
דורדרכט
כרונינגן
20:45
פ.ס.וו. איינדהובן
גו אהד איגלס
21:45
אלקמאר
אוטרכט
ליגה בלגית מחזור - 20
19:00
בוורן
אנדרלכט
21:00
שרלרואה
ליארסה
21:00
אוסטנד
סרקל ברוז'
21:00
ווסטרלו
מכלן
21:00
מוסקרון
זולט וורגם
ליגה טורקית מחזור - 14
13:30
סיבאספור
בסקשהיר
16:00
אסקיסהירספור
קראבוקספור
19:00
גלאטסראיי
מרסין אידמניורדו
ליגה יוונית מחזור - 16
15:00
פאנטראקיקוס
וורויה
17:15
פלאטניאס
אופי כרתים
19:30
קאלוני
אולימפיאקוס
ליגה קפריסאית מחזור - 14
17:00
ארמיס
אפואל ניקוסיה
17:00
אומוניה ניקוסיה
נאה סאלאמיס
18:00
אופלוס
אתניקוס אקנאס
19:00
איה נאפה
אפולון לימסול
ליגה סקוטית מחזור - 17
17:00
אברדין
קילמרנוק
17:00
פרטיק
דנדי
17:00
רוס קאונטי
המילטון
17:00
סט. ג'ונסטון
אינברנס
17:00
סט. מירן
מאת'רוול
ליגה פורטוגלית מחזור - 14
22:15
אשטוריל
גימארייש
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 22
14:15
דרבי קאונטי
נוריץ`
17:00
בלקבורן
צ`רלטון
17:00
בלקפול
בורנמות'
17:00
קרדיף סיטי
ברנטפורד
17:00
פולהאם
שפילד וונסדיי
17:00
האדרספילד
בירמינגהאם
17:00
איפסוויץ`
מידלסברו
17:00
רדינג
ווטפורד
17:00
וויגאן
רות'רהאם
17:00
וולבס
ברייטון
19:15
נוטינגהאם
לידס
ליגה איטלקית שניה מחזור - 19
16:00
וירטוס אנטליה
ליבורנו
16:00
בארי
לאטינה
16:00
קטאניה
ברשיה
16:00
פרוזינונה
צ'יטאדלה
16:00
מודנה
טראפני
16:00
פרוג'יה
פסקארה
16:00
פרו ורצ'לי
טרנאנה
16:00
וארזה
קרוטונה
16:00
ויצ'נזה
ספציה
ספרד ליגה שניה מחזור - 18
17:00
ג`ירונה
אלאבס
18:00
פונפראדינה
מיורקה
19:15
מיראנדס
סראגוסה
21:00
טנריפה
סבאדל
22:00
נומנסיה
לוגו
גרמניה ליגה שניה מחזור - 19
14:00
סט. פאולי
אלן
14:00
נירנברג
גרויתר פירת`
צרפת ליגה שניה מחזור - 18
15:00
ארלה
טרואה
15:00
גפק'ו אז'קסיו
קרטייה
15:00
ברסט
אז`קסיו
לאומית גברים מחזור - 10
19:30
עירוני רמת-גן
הפועל עפולה
ליגה ספרדית סל מחזור - 12
20:30
פואנלבראדה
מנרסה
ליגה איטלקית סל מחזור - 11
21:30
וירטוס בולוניה
ואנולי קרמונה
ליגה צרפתית סל מחזור - 13
19:45
וילרבאן
לימוז'
21:00
בורג אן ברס
לה מאן
21:00
דיז'ון
אורליאן
21:00
גראבלין
נאנסי
21:00
פאריס-לוולואה
בולאזה
21:00
רואן
שאלון
21:00
שטרסבורג
ריימס
נ.ב.א
20:00
ניו-יורק
פיניקס
ליגת העל לנוער מחזור - 12
11:00
מכבי נתניה
הפועל ראשל"צ
11:00
סקציה נס ציונה
הפועל פ"ת
11:30
הפועל רעננה
מכבי פ"ת
12:00
עירוני ק"ש
הפועל ת"א
12:00
מ.ס. אשדוד
הפועל חיפה
12:00
בית"ר ירושלים
בית"ר טוברוק
12:00
הפועל ב"ש
הפועל ר"ג
ליגה טורקית סל מחזור - 11
12:01
באנביטספור
בשיקטאש
12:01
בסקשהיר
טרבזונספור
12:01
טד קולג'ילר
גאזייאנטר
12:01
דרושפאקה
קרשיאקה
12:01
אוסק
טלקום אנקרה
ליגה אדריאטית מחזור - 13
12:01
ק.ק. איגוקאה
מגה ויזורה
12:01
לבסקי סופיה
ציבונה זאגרב
12:01
נובו מסטו
אולימפיה לובליאנה
12:01
מטאלאק
זאדאר
ליגה א' דרום מחזור - 13
19:30
הפועל אשקלון
הפועל מורשה רמה"ש
19:30
הפועל הוד-השרון
מכבי קביליו יפו
נ.ב.א
12:01
אורלנדו
יוטה
12:01
פילדלפיה
שארלוט
12:01
בוסטון
מינסוטה
12:01
קליבלנד
ברוקלין נטס
12:01
דטרויט
טורונטו
12:01
מיאמי
וושינגטון
12:01
ממפיס
שיקאגו
12:01
סן-אנטוניו
פורטלנד
12:01
דנבר
קליפרס
12:01
לייקרס
אוקלהומה סיטי
גליצ'ים    
זהו את הכדורגלן
ליאת של דן אייבנדר
ספורט בטלוויזיה
יום שישי 19.12.2014
19:25:  כדורגל- גרמנית שניה, דיסלדורף נגד אוניון ברלין
21:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, מיינץ נגד באיירן מינכן
18:55:  כדוריד נשים- אליפות אירופה
11:15:  סקי אלפיני
14:30:  קפיצות סקי
15:30:  ביאתלון
20:15:  רכיבת סוסים
02:30:  הוקי מה-NHL יום שבת- דטרויט נגד ניו יורק איילנדרס
10:30:  אליפות ישראל בטניס
16:00:  כדוריד- גביע המדינה, מכבי ראשל"צ נגד הפועל אשדוד
21:45:  כדורגל- ליגה ספרדית, סלטה ויגו נגד אלמריה
תמונת הסקר
האם מכבי ת"א תעבור את הטופ 16?
שלח