חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|ONE ביזנס|ONE Mail דואר ONE|מדור בריאות וכושר
 

הלם וסטירת לחי: במכבי לא מעכלים את ההפסד

הלם וסטירת לחי: במכבי לא מעכלים את ההפסד
 

שלט אנטישמי ביציעי פרטיזן: רק יהודים וכוסיות

שלט אנטישמי ביציעי פרטיזן: רק יהודים וכוסיות
 

מאמן הכדורגל אברם גרנט ואשתו צופית נפרדו

מאמן הכדורגל אברם גרנט ואשתו צופית נפרדו

סטנוייביץ' לשחקניו: צריך לתקן דברים בהגנה

סטנוייביץ' לשחקניו: צריך לתקן דברים בהגנה

סוארס כשיר וייפתח, ארבייטמן ערך אימון מלא

סוארס כשיר וייפתח, ארבייטמן ערך אימון מלא
(פרסומת) 

מוגרבי: אין תירוצים, בבית חייבים לנצח את עכו

מוגרבי: אין תירוצים, בבית חייבים לנצח את עכו

לוגסי יושאל גם העונה, מכ' פ"ת כבר פנתה לקשר

לוגסי יושאל גם העונה, מכ' פ"ת כבר פנתה לקשר

אופ"א ביטלה האיסור על אירוח משחקים בישראל

אופ"א ביטלה האיסור על אירוח משחקים בישראל

אוחיון והפועל ת"א החליפו טיוטות, אטוק עדיין נבחן

אוחיון והפועל ת"א החליפו טיוטות, אטוק עדיין נבחן

אוהדי בית"ר פנו לטביב: החזר את דריו פרננדס

אוהדי בית"ר פנו לטביב: החזר את דריו פרננדס

מהדרום לשרון? רומאריו פירס הוצע למכבי נתניה

מהדרום לשרון? רומאריו פירס הוצע למכבי נתניה

"הרצליה לא חייבת שקל, מכ' פ"ת חייבת מיליונים"

"הרצליה לא חייבת שקל, מכ' פ"ת חייבת מיליונים"

לבנת, ג'רבי ומכ' חיפה חנכו את "זמן ספורט דרום"

לבנת, ג'רבי ומכ' חיפה חנכו את "זמן ספורט דרום"

קפטן קריית גת: בני יהודה הקבוצה הטובה בליגה

קפטן קריית גת: בני יהודה הקבוצה הטובה בליגה

קביליו יפו תארח את מרמורק, טיאר: יש מתח ועניין

קביליו יפו תארח את מרמורק, טיאר: יש מתח ועניין
(פרסומת) 

פאוק פירקה את מינסק 1:6, גם אברטון חגגה

פאוק פירקה את מינסק 1:6, גם אברטון חגגה

הסוכנויות: ריאל פייבוריטית לזכות בצ'מפיונס

הסוכנויות: ריאל פייבוריטית לזכות בצ'מפיונס

טעות מביכה: מה אוהד יונייטד קעקע על הזרוע?

טעות מביכה: מה אוהד יונייטד קעקע על הזרוע?
(פרסומת) 

"זו הכנה נחמדה אבל השאיפות שלנו גבוהות יותר"

"זו הכנה נחמדה אבל השאיפות שלנו גבוהות יותר"

צפו: הפועל י-ם לקחה למכבי תואר ראשון העונה

צפו: הפועל י-ם לקחה למכבי תואר ראשון העונה

גודס: ניצחו אותנו במלחמה, פניני: הם רצו יותר

גודס: ניצחו אותנו במלחמה, פניני: הם רצו יותר

לגודס ולפיני יש הרבה על מה לחשוב

לגודס ולפיני יש הרבה על מה לחשוב

הארנה לבשה חג, האדומים הניפו: הגמר בתמונות

הארנה לבשה חג, האדומים הניפו: הגמר בתמונות

חוזר הביתה: עומרי כספי חתם בסקרמנטו קינגס

חוזר הביתה: עומרי כספי חתם בסקרמנטו קינגס
(פרסומת) 

"קובי בראיינט ישקיע 350 א' יורו ברכישת בולוניה"

"קובי בראיינט ישקיע 350 א' יורו ברכישת בולוניה"

נה לי הודיעה על פרישה: "הצעד המתבקש עבורי"

נה לי הודיעה על פרישה: "הצעד המתבקש עבורי"

דייויס: ישראל הוגרלה מול רומניה בסיבוב ה-1

דייויס: ישראל הוגרלה מול רומניה בסיבוב ה-1

כללים לבניית תוכנית אימונים עם מאמן כושר

כללים לבניית תוכנית אימונים עם מאמן כושר

הלינקדין של תעשיית הספורט יחסוך לקבוצות כסף

הלינקדין של תעשיית הספורט יחסוך לקבוצות כסף
בנק באטלנטה רכש את זכויות השם של...
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
אין משחקים פעילים
גביע ווינר גמר
78
81
מכבי ת"א
הפועל ירושלים
הליגה האירופית מחזור - 1
0
0
קרבאח אגדם
סנט אטיין
0
1
דנייפרופטרובסק
אינטר
1
1
בורוסיה מנשנגלדבאך
ויאריאל
3
2
אפולון לימסול
פ.צ. ציריך
0
0
קלאב ברוז'
טורינו
2
0
פ.צ. קופנהאגן
ה.י.ק. הלסינקי
0
0
פרטיזן בלגרד
טוטנהאם
1
1
בשיקטאש
אסטרס טריפוליס
2
2
רד בול זלצבורג
סלטיק
5
1
דינמו זאגרב
אסטרה ג'יורג'יו
1
0
פ.ס.וו. איינדהובן
אשטוריל
1
2
פנאתינאיקוס
דינמו מוסקבה
1
2
מטאליסט חרקוב
טרבזונספור
2
0
סטנדרד ליאז`
רייקה
2
0
סביליה
פיינורד
1
1
ליל
קרסנודאר
4
1
אברטון
וולפסבורג
5
0
יאנג בויז
סלובן ברטיסלבה
3
1
נאפולי
ספרטה פראג
6
0
סטיאווה בוקרשט
אלבורג
0
3
ריו אבה
דינמו קייב
6
1
פאוק סלוניקי
דינמו מינסק
3
0
פיורנטינה
גנגאן
1
0
לגיה ורשה
לוקרן
ליגת אורביט (תיכונים) מחזור - 1
63
48
עמק חרוד
ויצ"ו נהלל
כדורגל איסלנד
0
1
ויקינגור רקיאוויק
סטיארנן
1
1
אף.אייג'
קיי.אר
דנמרק ליגה שניה
0
1
ארהוס
ויילה
שבדיה ליגה שניה
3
1
יונקופינג
סיריוס
ליגה ברזילאית מחזור - 22
2
0
קרוזיירו
אתלטיקו פארננסה
3
1
ויטוריה
פלומיננזה
1
1
פיגוורנסה
קריסיאומה
0
0
ספורט רסיפה
אינטרנסיונל
2
3
בוטאפוגו
באהיה
3
1
קוריטיבה
סאו פאולו
2
2
פלמייראס
פלמנגו
גביע ארגנטינאי
1
2
סן לורנצו
דיפנסה ג'סטיסיה
סוד אמריקנה
2
2
אוניברסיטריו דה סוקרה
אוניברסידד סזאר
2
0
ליברטד אסונסיון
ברצלונה ספורטינג קלאב
2
0
ריבר פלייט
גודוי קרוז
כדורגל פרו
2
1
אליאנסה לימה
אינטי גאס
ליגה א' צפון מחזור - 1
0
3
הפועל הרצליה
עירוני קרית-אתא
ליגת אורביט (תיכונים) מחזור - 1
51
41
היובל הרצליה
הריאלי חיפה
90
45
אחד העם פ"ת
עירוני ט' ת"א
87
92
גימנסיה ראשל"צ
הראל מבשרת ציון
75
80
רוטברג רמה"ש
ק. שרת חולון
ליגה לאומית מחזור - 3
15:30
עירוני טבריה
הפועל כפ"ס
15:30
מכבי הרצליה
הפועל נצרת-עילית
16:00
הפועל ירושלים
הפועל עפולה
16:00
בני-לוד
הפועל ר"ג
16:30
בני יהודה
עירוני קרית-גת
ליגה ספרדית מחזור - 4
22:00
אלצ`ה
אייבר
ליגה גרמנית מחזור - 4
21:30
פרייבורג
הרטה ברלין
ליגה צרפתית מחזור - 6
21:30
בורדו
אביאן
ליגה הולנדית מחזור - 6
21:00
ווילם II
נאק ברדה
ליגה בלגית מחזור - 8
21:30
שרלרואה
זולט וורגם
ליגה רוסית מחזור - 8
19:00
ארסנל טולה
מורדוביה סארנסק
ליגה טורקית מחזור - 3
20:00
אסקיסהירספור
גנצ'לרבירליג'י
ליגה פורטוגלית מחזור - 5
22:30
גימארייש
פאסוס פריירה
ליגה סקוטית מחזור - 7
21:45
פרטיק
סט. מירן
ליגה פולנית מחזור - 9
19:00
שלאסק וורוצלאב
קורונה קיאלצה
21:30
לכיה גדנסק
פוגון סזצין
גביע שוויצרי 32 האחרונות
20:30
לוזאן
תון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 4
20:00
קארפי
טראפני
22:00
ספציה
וירטוס אנטליה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 6
19:30
איינטרכט בראונשווייג
דארמשטד
19:30
אוהה
סט. פאולי
19:30
אלן
סנדהאוסן
צרפת ליגה שניה מחזור - 7
21:00
אוקזר
אז`קסיו
21:00
שאטורו
נאנסי
21:00
קרטייה
קלרמונט
21:00
גפק'ו אז'קסיו
דיז'ון
21:00
לאבאל
אנז`ר
21:00
ניור
ולנסיאן
21:00
סושו
נים
21:00
ברסט
ארלה
21:00
טור
אורליאן
כדורגל רומניה
18:30
גז מתאן מדיאש
ויטורול קונסטנטה
21:00
טרגו מורס
ראפיד בוקרשט
כדורגל פינלנד
18:30
יארו
קופס
כדורגל נורבגיה
20:00
בראן
סאנדנס
כדורגל שבדיה
20:00
גטבורג
גפלה
כדורגל אירלנד
21:45
אטלון
בוהמיינס
21:45
בריי וונדררס
סט.פטריק
כדורגל צ'כיה
21:15
מלאדה בולסלאב
טפליצה
כדורגל קרואטיה
19:00
לוקומוטיבה
זאדאר
כדורגל דנמרק
19:30
ראנדרס
סילקבורג
ליגה ברזילאית מחזור - 22
1
1
קורינתיאנס
שאפוקואנסה
2
3
גויאש
אתלטיקו מיניירו
0
0
גרמיו
סאנטוס
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 8

קילמס
לאנוס
ליגה א' דרום מחזור - 1
14:00
הפועל מורשה רמה"ש
מכבי קרית מלאכי
14:00
מכבי שעריים
הפועל כפר-שלם
14:30
הפועל אזור
מכבי ב"ש
14:30
מ.ס. שיכון המזרח
הפועל הוד-השרון
15:00
בית"ר כפ"ס
הפועל מחנה-יהודה
15:00
מכבי קביליו יפו
הפועל מרמורק
15:00
סקציה נס ציונה
מ.ס כפר-קאסם
15:00
הפועל אשקלון
מכבי עמישב פ"ת
ליגה א' צפון מחזור - 1
13:00
מ.ס. גבעת אולגה
בית"ר נהריה
14:30
עירוני נשר
מכבי צור-שלום
14:30
מכבי ד.א. כרמל
הפועל בית-שאן
14:30
הפועל אסי גלבוע
מכבי א.א.פאחם
14:45
הפועל מגדל-העמק
מכבי מעלות תרשיחא
15:00
הפועל חדרה
איחוד מג'דל כרום
כדוריד מחזור - 1
16:00
הפועל ר"ג
מכבי ת"א
16:00
הפועל אשדוד
מכבי ראשל"צ
16:30
א.ס. רמה"ש
א.כ. נס-ציונה
16:30
עירוני רחובות
בני הרצליה
17:00
מ.כ. חולון
מכבי ק. מוצקין
17:00
הפועל ראשל"צ
אס"א ת"א
גביע ארגנטינאי
0
1
ראסינג קלאב
ארגנטינוס ג'וניורס
סוד אמריקנה

אמלק
סי.איי ריבר פלייט

בוקה ג'וניורס
רוסאריו סנטרל
ליגת ווינר מחזור - 2
18:00
הפועל פ"ת
הפועל ב"ש
19:00
הפועל חיפה
מ.ס. אשדוד
19:00
בני סכנין
הפועל עכו
19:30
מכבי נתניה
מכבי פ"ת
20:10
עירוני ק"ש
הפועל ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 5
14:45
ק.פ.ר
סטוק סיטי
17:00
אסטון וילה
ארסנל
17:00
ברנלי
סנדרלנד
17:00
ניוקאסל
האל
17:00
סוונסי
סאות`המפטון
19:30
ווסטהאם
ליברפול
ליגה ספרדית מחזור - 4
17:00
לה-קורוניה
ריאל מדריד
19:00
אתלטיק בילבאו
גרנאדה
21:00
אתלטיקו מדריד
סלטה ויגו
23:00
אספניול
מלאגה
ליגה איטלקית מחזור - 3
19:00
צ'זנה
אמפולי
21:45
מילאן
יובנטוס
ליגה גרמנית מחזור - 4
16:30
אוגסבורג
ורדר ברמן
16:30
שאלקה
איינטרכט פרנקפורט
16:30
המבורג
באיירן מינכן
16:30
פאדרבורן
האנובר 96
16:30
שטוטגרט
הופנהיים
19:30
מיינץ
בורוסיה דורטמונד
ליגה צרפתית מחזור - 6
18:00
מארסיי
ראן
21:00
לוריין
ריימס
21:00
מץ
באסטיה
21:00
נאנט
ניס
21:00
טולוז
קון
ליגה הולנדית מחזור - 6
19:30
אקסלסיור רוטרדם
דורדרכט
20:45
דן האג
גו אהד איגלס
21:45
ויטסה ארנהיים
הירנביין
ליגה בלגית מחזור - 8
19:00
מוסקרון
גנק
21:00
אנדרלכט
סרקל ברוז'
21:00
אוסטנד
גנט
21:00
ווסטרלו
ליארסה
ליגה רוסית מחזור - 8
11:00
דינמו אופה
אוראל
13:30
רוסטוב
זניט סנט. פטרסבורג
16:00
קובאן
רובין קאזאן
19:00
ספרטק מוסקבה
טרק גרוזני
ליגה טורקית מחזור - 3
17:00
ארצ'יאספור
אקהיסאר
20:00
בליקסירספור
גלאטסראיי
20:00
מרסין אידמניורדו
ריזספור
ליגה קפריסאית מחזור - 4
19:00
איה נאפה
אפואל ניקוסיה
20:00
נאה סאלאמיס
אתניקוס אקנאס
ליגה יוונית מחזור - 4
16:00
קסאנטי
לבאדיאקוס
18:15
אופי כרתים
אטרומיטוס
20:30
אולימפיאקוס
וורויה
ליגה סקוטית מחזור - 7
17:00
אברדין
רוס קאונטי
17:00
המילטון
קילמרנוק
17:00
אינברנס
סט. ג'ונסטון
ליגה פורטוגלית מחזור - 5
18:00
פנאפיל
ויטוריה סטובאל
22:15
נסיונאל מדיירה
בראגה
ליגה פולנית מחזור - 9
16:30
פיאסט גליביצה
קרקוביה קראקוב
19:00
פודבסקידזי
גורניק ז`בז`ה
21:30
לך פוזנאן
זביצ`ה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 8
21:15
אסטודיאנטס
חימנסיה לה-פלאטה
22:15
אולימפו
בלגראנו
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 8
14:15
ווטפורד
בורנמות'
17:00
ברייטון
בלקפול
17:00
דרבי קאונטי
קרדיף סיטי
17:00
פולהאם
בלקבורן
17:00
לידס
האדרספילד
17:00
מידלסברו
ברנטפורד
17:00
מילוול
נוטינגהאם
17:00
נוריץ`
בירמינגהאם
17:00
רות'רהאם
צ`רלטון
17:00
שפילד וונסדיי
רדינג
17:00
וולבס
בולטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 4
16:00
בארי
ליבורנו
16:00
בולוניה
קרוטונה
16:00
ברשיה
טרנאנה
16:00
קטאניה
מודנה
16:00
צ'יטאדלה
פסקארה
16:00
לאטינה
אבלינו
16:00
פרוג'יה
ויצ'נזה
16:00
פרו ורצ'לי
וארזה
16:00
וירטוס לאנסיאנו
פרוזינונה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 6
14:00
FSV פרנקפורט
בוכום
14:00
גרויתר פירת`
קייזרסלאוטרן
14:00
מינכן 1860
אינגולשטאדט
צרפת ליגה שניה מחזור - 7
15:00
לה האבר
טרואה
ספרד ליגה שניה מחזור - 5
17:00
רקראטיבו הואלבה
לוגו
19:00
ברצלונה ב`
ליאגוסטרה
19:00
מיראנדס
ספורטינג חיחון
19:15
סראגוסה
אלאבס
21:00
לאס פאלמאס
אלקורקון
21:00
סבאדל
פונפראדינה
כדורגל סלובניה
17:00
קופר
מאריבור
כדורגל שבדיה
17:00
ברומפויקרנה
האקן
17:00
פלקנברג
אורברו
כדורגל רומניה
16:00
קונקורדיה
בוטוסאני
18:30
אוטלול גלאטי
קלוז'
21:00
דינמו בוקרשט
לאסי
כדורגל קרואטיה
17:00
איסטרה
זאגרב
20:00
ספליט
היידוק ספליט
ליגת העל לנוער מחזור - 2
10:30
בית"ר טוברוק
הפועל פ"ת
11:00
הפועל ר"ג
עירוני ק"ש
11:00
מכבי פ"ת
מכבי ת"א
11:00
הפועל חיפה
סקציה נס ציונה
11:00
מ.ס. אשדוד
בית"ר ירושלים
12:00
הפועל ראשל"צ
מכבי חיפה
12:00
הפועל ת"א
הפועל ב"ש
12:30
הפועל רעננה
מכבי נתניה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 8

קילמס
לאנוס
ליגה א' צפון מחזור - 1
20:00
הפועל קטמון
מ.ס כרמיאל צפת
גליצ'ים    
אברהם וצופית נפרדים
קוראים לה קוקו
ספורט בטלוויזיה
יום שישי 19.09.2014
19:25:  כדורגל- גרמנית שניה, בראונשווייג נגד דארמשטד
21:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, פרייבורג נגד הרטה ברלין
22:25:  כדורגל- ליגה פורטוגלית, גימארייש נגד פאסוס פריירה
15:00:  קפיצות סקי
20:00:  אופנועי שטח
02:00:  בייסבול יום שבת- ניו יורק ינקיז נגד טורונטו בלו גייז
16:00:  כדוריד- הפועל ר"ג נגד מכבי ת"א
תמונת הסקר
האם גביע ווינר הוא התואר האחרון של הפועל ירושלים העונה?
שלח